Penziony Písek | Kamsi.cz

Penziony Písek

Penziony Písek nabízí skvělou příležitost pro prožití letní dovolené v malebném prostředí jižních Čech. Do Písku rádi zavítají hosté také k prožití prodlouženého víkendu či různých krátkodobých výletů, proto není divu, že právě penziony v Písku dbají na kvalitní ubytovací služby. Místní penziony disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Na své si zde přijdou také milovníci wellness služeb, neboť Písek penziony poskytují svým klientům také možnost relaxace v hotelových bazénech, sauně, whirlpool nebo při masáži. Na typické české kuchyni i lahůdkách světové gastronomie si můžete pochutnat v místních restauracích.

Penziony v Písku

Penziony v Písku se těší velké oblibě také díky rozmanitým možnostem k prožití volného času. Město Písek proslulo v historii rýžováním zlata v řece Otava. Romantickou atmosféru dotváří procházka po starém kamenném mostě pocházející ze 13. století. Dominantou města je gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie s hodinovou věží. Ve městě najdete také částečně zachované hradby, které byly zbořeny během průmyslové revoluce. Penziony Písek a město Písek však neoslňují své návštěvníky jen díky středověkým památkám, ale také díky moderním stavbám, které jsou podobné domům s barevnými fasádami nizozemského přístavu Amsterdam. Noční osvětlení na nábřeží podél Čechovy ulice připomíná slavný zaoceánský parník Titanik. Písek penziony nabízí také skvělou příležitost pro návštěvu elektrárny královského města Písku s dobovým a dosud funkčním technickým vybavením. Vaši pozornost si zaslouží také Prácheňské muzeum s expozicí o rybářství a rýžování zlata v Pootaví. S dětmi můžete zavítat do bývalé Sladovny píseckého pivovaru, kde najdete expozici o tvorbě českých ilustrátorů dětských knížek.

Penziony v Písku last minute

Penziony v Písku last minute si zamiluje také díky lákavým turistickým cílům v okolí města Písek. K těm nejlákavějším rozhodně patří hrad Zvíkov, zámek Orlík, Památník Jana Žižky z Trocnova nebo špejchar Ražice. Penziony v Písku můžete pohodlně vyhledat díky internetovému portálu Kamsi.cz,kde najdete pestrou škálu penzionů všech možných kategorií. Na své si tak přijdou, jak náročnější hosté, kteří si potrpí na luxusní ubytovací služby, tak skromnější zákazníci. Penziony Písek last minute uspokojí poptávku na ubytování také těch, kteří se rozhodnou pro rezervaci ubytování v Pootaví na poslední chvíli.

Penziony v Písku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Písek ubytování nebo v okolí Písek jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Písek preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pisek

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 51
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist