Hotely Písek | Kamsi.cz

Hotely Písek

Hotely Písek představují jedinečnou možnost pro letní dovolenou i prodloužený víkend. Město Písek proslulo v historii rýžováním zlata v řece Otavě. Co se týče architektury, přijdou si zde na své, jak milovníci modernismu, tak gotického slohu. V Písku se totiž můžeme také projít po nejstarším českém stojícím mostě dochovaném ze třináctého století, ale také obdivovat budovy na nábřeží podél Čechovy ulice. Čechově ulici se v Písku přezdívá také Amsterdam nebo Titanik. Domy s barevnými fasádami totiž připomínají atmosféru nizozemského přístavu. Při nočním osvětlení pak budovy zrcadlící se ve vodní hladině vypadají jako slavný zaoceánský parník Titanik. Hotely v Písku vyzývají také k prohlídce píseckého Zemského hřebčince, který byl postavený v tudorovském slohu na přelomu 19. a 20. století. Hřebec Ardo z místního hřebčína posloužil jako model pro jezdecký pomník sv. Václava v horní části Václavského náměstí v Praze. Také milovníci technických památek si přijdou během návštěvy elektrárny královského města Písek na své. Písek hotely Vám totiž umožní prohlédnout si dodnes funkční technické vybavení.

Hotely v Písku

Hotely v Písku Vás zaujmou také svým pohostinstvím, ubytovacími službami a milým personálem. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, které vyjdou vstříc také těm nejnáročnějším hostům. Penziony Písek disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Místní Písek penziony nabízí také bohatou škálu wellness služeb. Odpočinout si tak můžete v bazénu, whirlpool nebo v sauně. Pro některé penziony není problém ani zajistit pro hosty masáže či výlety do okolí. Stravovat se můžete v místních restauracích na tradiční české kuchyni i jihočeských specialitách.

Penziony v Písku last minute

Penziony v Písku můžete využít také k výletům do okolí města Písku. Na výlet se tak můžete vydat do Milevska a prohlédnout si tak premonstrátský klášter, který je národní kulturní památkou. Prohlídkový okruh Vás seznámí se stavbami milevského kláštera, historií i současností řádu premonstrátů. K návštěvě Vás zláká také nedaleký hrad Zvíkov, zámek Orlík nad Vltavou nebo gotická tvrz Kestřany. Penziony v Písku last minute představují jedinečnou možnost zejména pro ty, kteří neradi shání ubytování dlouhodobě dopředu. Právě bohaté portfolio internetového portálu Kamsi.cz umožňuje mnohým najít ubytování tak zvaně na poslední chvíli. Penziony Písek last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená či prodloužený víkend v Pootaví má své kouzlo.

Hotely v Písku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Písek ubytování nebo v okolí Písek jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Písek preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pisek

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 51
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist