Hotely Pelhřimov | Kamsi.cz

Hotely v Pelhřimově

Hotely Pelhřimov Láká Vás prožít dovolenou v malebném prostředí Vysočiny? Hotely Pelhřimov jsou v takovém případě skvělou příležitostí pro odpočinek právě pro Vás. Město Pelhřimov se rozprostírá v jihočeské části kraje Vysočina u malebného údolí říčky Bělé. Město Pelhřimov proslulo jako město rekordů a kuriozit. Soutěže každoročně probíhají na Masarykově náměstí, kde je možné shlédnout také nejmenší jezdeckou sochu na světě znázorňující prvního československého prezidenta T. G. Masaryka. Hotely v Pelhřimově zvou k návštěvě pěkného historického centra, které je obklopeno hradbami se třemi branami. V jedné z hradeb můžete zavítat právě do zmíněného Muzea rekordů a kuriozit. Také v různých zákoutích města Pelhřimov objevíte mnohé zajímavosti. Obdivovat tak můžete například obří spínací špendlík nebo největší poštovní schránku. Na nábřeží si můžete pustit mluvící tabuli, která Vás seznámí s rekordmany zapsanými v České knize rekordů. Pelhřimov hotely se nachází nedaleko Domu dobrých dnů, kde je možné si prohlédnout předměty, které byly sestaveny ze sirek. Neméně zajímavé jsou také obrazy z těstovin.

Hotely v Pelhřimově

Hotely v Pelhřimově Vás zlákají také k prohlídce expozice vězenství, která se rozprostírá v bývalé šatlavě. Navštívit můžete také Muzeum slavných pelhřimovských rodáků Oldřicha a Lubomíra Lipského. V muzeu se seznámíte také s dalšími členy slavné umělecké dynastie. Fotografie, filmové plakáty i nejrůznější žertovné rekvizity Vás seznámí s filmy, díky nimž se bratři Lipští proslavili. Snad každý z návštěvníků města Pelhřimov alespoň jednou za život viděl film Šest medvědů s Cibulkou, Ať žijí duchové nebo Čtyři vraždy stačí, drahoušku. Pelhřimov hotely ke svému odpočinku velmi rády vyhledávají také rodiny s dětmi, které mohou na výlet zamířit do Děkanské zahrady, kde si mohou děti pohrát na dětském hřišti a shlédnout mnohá zajímavá zvířata v zookoutku. hotely Pelhřimov lákají mnohé turisty také k procházce na vrch Křemešník.

Hotely Pelhřimov last minute

Hotely Pelhřimov Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami. Mnohé hotely disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K relaxaci můžete využít pobyt v sauně, whirlpool nebo některou z nabízených masáží. Hotely Pelhřimov last minute jsou skvělou volbou pro dovolenou či prodloužený víkend zejména pro ty, kteří mají v plánu si ubytování pro pobyt v tomto malebném městě kraje Vysočiny rezervovat tak zvaně na poslední chvíli. Hotely v Pelhřimově last minute si můžete vyhledat pomocí portfolia webového portálu Kamsi.cz.

Hotely v Pelhřimově vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pelhřimov ubytování nebo v okolí Pelhřimov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pelhřimov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pelhrimov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 43
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist