Penziony Pardubice | Kamsi.cz

Penziony Pardubice

Penziony Pardubice nabízí jedinečnou možnost k prožití rodinné dovolené, romantického prodlouženého víkendu i jednodenních výletů s noclehem. Pardubice lákají k návštěvě, jak rodiny s dětmi, tak jednotlivce, páry či větší skupiny. Pardubice se tak stávají velmi oblíbeným místem také pro pořádání školních výletů, soustředění a různých firemních akcí. Pardubice penziony Vás potěší svou pohostinností, komfortními ubytovacími službami i ochotným personálem. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Mnohé penziony v Pardubicích nabízí svým hostům bohatou nabídku wellness služeb. Odpočinout si tak můžete v bazénu, sauně či během masáže. Některé penziony disponují dokonce hracím koutkem pro děti. Během Vašeho pobytu se nemusíte starat o obstarávání si snídání a večeří v případě, že si zvolíte pobyt s polopenzí. V jiném případě můžete ke stravování využít některou z místních restaurací.

Penziony v Pardubicích

Penziony v Pardubicích Vám umožní navštívit mnohé pamětihodnosti v tomto městě i v jeho okolí. Město Pardubice se proslavilo vonícím perníkem i koňskými dostihy. V renesančním pardubickém parku si můžete prohlédnout interiéry s nejstaršími renesančními nástěnnými malbami v Čechách. V zámku sídlí Východočeská galerie a Východočeské muzeum s řadou expozic. Při návštěvě zámku si nenechejte uniknout ani největší středoevropskou kolekci pohlednice Orbis pictus nebo sbírky českého ateliérového skla 20. století. Penziony Pardubice Vás zlákají taky k procházce po trase nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Z blízka si tak můžete prohlédnout Velký Taxisův příkop. Do Pardubice tak můžete zavítat také v období pořádání Velké Pardubické. Pardubice penziony si užijete po celý rok také s dětmi, neboť ke koupání zve v Pardubicích krásný aquapark s několika vnitřními i venkovními bazény. Součástí aquaparku jsou také vodní atrakce a wellness centrum.

Penziony Pardubice last minute

Penziony v Pardubicích Vás zlákají také k výletům do okolí města Pardubice. K těm nejoblíbenějším turistickým cílům bezpochyby patří Kunětická hora s hradem. Milovníci golfu mohou pod Kunětickou horou navštívit také moderní Golf Resort Kunětická Hora s osmnácti jamkovým mistrovským golfovým hřištěm. Památku cestovatele Emila Holuba můžete uctít v Holicích, kde můžete navštívit památník tohoto věhlasného cestovatele a prohlédnout si jeho pracovnu s expozicí africké přírody s Viktoriinými vodopády, řekou Zambezi i vesnicí afrických domorodců. S dětmi si určitě nenechejte ujít prohlídku Perníkové chaloupky s originálním muzeem perníku a pohádkovým lesem přímo pod hradem Kunětická hora. Penziony Pardubice last minute jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří plánují dovolenou v tuzemsku tak zvaně na poslední chvíli. Pomocí internetového portálu Kamsi.cz se Vám podaří najít penziony v Pardubicích last minute během krátké chvíle.

Penziony v Pardubicích vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pardubice ubytování nebo v okolí Pardubice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pardubice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pardubice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 42
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist