Ubytování v soukromí Ostrava | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Ostrava

Ubytování v soukromí Ostrava představují jedinečnou příležitost k prožití rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i různě dlouhého výletu. Do Ostravy můžete přijet také za účelem nejrůznějších konferencí a seminářů. V Ostravě můžete uspořádat také nejrůznější soustředění. Ubytování v soukromí v Ostravě poskytuje ubytování v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V ubytování v soukromí v Ostravě v mnoha případech najdete také kuchyňku s jídelním koutem, kde si můžete připravit něco rychlého k jídlu. Na lahodném obědě či večeři si můžete pochutnat v místních ostravských restauracích. V některých ubytováních v soukromí najdete také prostor k úschově lyží, kol a kočárků. Ostrava ubytování v soukromí si můžete rezervovat po celý rok a prožít tak v Ostravě a jejím okolí hezkou letní i zimní dovolenou.

Ubytování v soukromí v Ostravě

Ubytování v soukromí v Ostravě je skvělým výchozím bodem pro bližší poznání metropoli severní Moravy i jejího okolí. Za kulturou si můžete v Ostravě vyjít například do Národního divadla moravskoslezského a shlédnout tak některé z divadelních představení. Divadlo loutek Ostrava pořádá v liché roky mezinárodní loutkářský festival Spectaculo Interesse Ostrava a každý sudý rok festival Divadlo bez bariér. Každoročně v Ostravě probíhají mezinárodní festivaly klasické hudby Janáčkův máj, Svatováclavský hudební festival i Ostravské dny – Festival nové hudby. Od roku 2002 se v Ostravě koná multižánrový hudební festival Colours of Ostrava. Ubytování v soukromí Ostrava Vás zláká také k návštěvě mnoha místních pamětihodností. Město Ostrava proslulo v historii zejména hornickým a hutnickým průmyslem, proto není divu, že k nejnavštěvovanějším památkám v Ostravě náleží technické památky. Zavítat tak můžete do Landek parku a prohlédnout si zde expozici hornického muzea. Landek park je největším hornickým muzeem v České republice. Jednotlivé expozice se zaměřují na vývoj těžby uhlí na Ostravsku a Karvinsku, představují i historii báňského záchranářství. Projít si můžete také systém podzemních škol. Nezapomenutelné zážitky slibuje také jízda původním důlním vlakem. Ostrava ubytování v soukromí si můžete zpříjemnit také procházkami po Městské památkové zóně, kde Vás zaujme ojedinělá přehlídka architektury a urbanismu z přelomu 19. a 20. století. Na Masarykově náměstí stojí jedna z nejhezčích ostravských staveb a to budova Staré radnice, v níž dnes sídlí Ostravské muzeum. Vaši pozornost si zaslouží také někdejší kavárna Hasburg, kde dnes sídlí knihkupectví Academia, i lékárna u Zlaté koruny. Uprostřed náměstí stojí Mariánský morový sloup z roku 1702.

Ubytování v soukromí Ostrava last minute

Ubytování v soukromí Ostrava last minute nabízí jedinečnou příležitost k ubytování zejména těm, kteří se rozhodnou pro návštěvu města Ostravy tak zvaně na poslední chvíli. Ovšem i tento typ ubytování poskytuje hostům ty nejkvalitnější služby. Ubytování v soukromí v Ostravě můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Najdete zde ubytování nejrůznějších cenových kategorií. Ubytování v soukromí v Ostravě last minute si užijete v jakémkoliv ročním období a vždy se budete vracet domů naplněni novou energií.

Ubytování v soukromí v Ostravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Ostrava ubytování nebo v okolí Ostrava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Ostrava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ostrava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 41
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist