Penziony Ostrava | Kamsi.cz

Penziony Ostrava

Penziony Ostrava nabízí možnost pohodového ubytování během prodlouženého víkendu, dovolené či několika denního výletu. Penziony v Ostravě jsou oblíbené pro své komfortní ubytovací služby, ochotný personál i pestrou škálu wellness služeb. Do Ostravy přijíždí za nejrůznějšími příležitostmi rodiny s dětmi, senioři, jednotlivci i různě velké skupiny. Město Ostrava má co nabídnout také školám a firmám, které zde mohou uspořádat firemní večírky, semináře, konference i teambuildingy. Ostrava penziony poskytují komfortní ubytování díky pokojům s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé ostravské penziony myslí také na relaxaci svých zákazníků a umožňují jim odreagovat se od každodenních starostí v bazénu, v sauně či ve vířivce. Mnohé ostravské penziony disponují také vlastní kuchyní, kde si můžete dopřát něco dobré k snědku k večeři či k obědu. Využit můžete také nabídky na stravování některé z jiných ostravských restaurací.

Penziony v Ostravě

Penziony v Ostravě poskytují skvělou příležitost, jak navštívit unikátní industriální památky, projít se kolem zajímavé architektury z neomítnutých cihel a hrázděného zdiva i si vybrat z pestré škály aktivit pro volný čas, tu která bude bavit právě Vás. V neposlední řadě se Ostrava může pochlubit výhodnou geografickou polohou, neboť se rozprostírá v blízkosti polských a slovenských hranic s Českou republikou. Ostrava penziony je ideální místem pro dovolenou rodin s dětmi. Malým i velkým návštěvníkům se určitě bude líbit ve světě miniatur Miniuni, kde najdete modely budov významných evropských měst. Navštívit můžete také zoologickou zahradu v rozlehlém areálu v lesoparku v městské části Stromovka. Penziony Ostrava jsou také vhodným místem pro přespání pro střední i základní školy, které by se rády vydaly do Ostravy na školní výlet. K exkurzi zde láká především Stezka technických atraktivit Moravskoslezského kraje s doly, hasičským, technickým i hornickým muzeem. Podívat se můžete také do místního pivovaru a interiéru pěchotních srubů.

Penziony Ostrava last minute

Penziony Ostrava last minute nabízí jedinečnou možnost k ubytování také tam, kteří se chystají do Ostravy na poslední chvíli. I tento typ ubytování však dbá na naprosté pohodlí svých hostů. Penziony Ostrava i penziony v Ostravě last minute se Vám bude mnohem pohodlněji hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Ostravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Ostrava ubytování nebo v okolí Ostrava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Ostrava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ostrava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 41
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist