Hotely Ostrava | Kamsi.cz

Hotely Ostrava

Hotely Ostrava představují skvělou příležitost pro prožití pohodového prodlouženého víkendu, dovolené i různě dlouhých výletů. Hotely v Ostravě poskytují naprostý komfort rodinám s dětmi, seniorům, různě velkým skupinám, zkrátka všem věkovým kategoriím. Ostrava hotely Vás nadchnou svými ubytovacími službami, ochotným hotelovým personálem i bohatou možností wellness služeb. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. K relaxaci můžete využít například hotelový bazén, saunu či některou z nabízených masáží.

Hotely v Ostravě

Hotely v Ostravě Vás zvou také k ochutnání lahodné valašské kuchyně. Pochutnat si tak můžete na místních specialitách, ale také na výborné české kuchyni. Na dobrou kávu a skvostný zákusek si můžete zajít do některé z ostravských cukráren či kaváren. Ostrava hotely jsou také výhodným výchozím místem pro návštěvu mnoha ostravských pamětihodností a kulturních zařízení. V Ostravě je možné navštívit rovnou čtyři stálá divadla. Jedním z nich je Národní divadlo moravskoslezské, které se může pochlubit scénou Divadla Antonína Dvořáka a Divadla Jiřího Myrona. Divadlo loutek Ostrava pořádá v liché roky mezinárodní loutkářský festival Spectuculo Interesse Ostrava a každý sudý rok festival Divadlo bez bariér. Hotely Ostrava můžete využít také při příležitosti účasti na některém z ostravských filmových a divadelních festivalů. Oblíbené jsou zejména Letní shakespearovské slavnosti, které se konají pod širým nebem na Slezskoostravském hradě. Folklorním zvykům se věnuje Mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel Souznění. Do Ostravy rády zavítají také základní a střední školy a firmy na různé výstavy a exkurze. Láká je zejména možnost nahlédnout do Dolní oblasti Vítkovice.

Hotely Ostrava last minute

Hotely Ostrava last minute si oblíbíte také díky možnosti porozhlédnout se po okolí města Ostrava. K nejoblíbenějším turistickým cílům bezpochyby patří farní kostel sv. Jana Křtitele, obec a hrad Hukvaldy, technická památka Landek i jeskyně Šipka. Zavítat můžete také do malebného prostředí Pusteven a Radhoště. Hotely v Ostravě si užijete v jakémkoliv ročním období. V zimě můžete přijet na Ostravsko za turistikou a cykloturistikou, v zimě naopak za lyžováním. Hotely v Ostravě last minute se Vám budou mnohem lépe hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Hotely v Ostravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Ostrava ubytování nebo v okolí Ostrava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Ostrava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ostrava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 41
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist