Apartmány Ostrava | Kamsi.cz

Apartmány Ostrava

Apartmány Ostrava nabízí jedinečnou možnost k ubytování v případě, že se v tomto severomoravském městě rozhodnete prožít prodloužený víkend, dovolenou či se potřebujete ubytovat při příležitosti nejrůznějších konferencí a seminářů. Apartmány v Ostravě poskytují ubytování v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu a obvykle také s barevnou televizí. Mnohé apartmány jsou vybaveny také kuchyňkou s jídelním koutem, kde můžete k vaření využít základní kuchyňská zařízení. V některých apartmánech najdete také prostor pro úschovu lyží, kol či kočárku. Ostrava apartmány si můžete rezervovat po celý rok a prožít tak v Ostravě a jejím okolí, jak pohodový jarní víkend, tak veselé zimní radovánky v nedalekých Beskydech.

Apartmány v Ostravě

Apartmány v Ostravě jsou skvělým výchozím bodem pro bližší poznání třetího největšího města České republiky. Město Ostrava v historii proslulo těžbou uhlí a těžkým průmyslem. Tuto část ostravské historie připomínají unikátní industriální památky i zajímavá architektura z neomítnutých cihel a hrázděného zdiva. Navštívit tak můžete například Dolní oblast Vítkovice, kde najdete technicky i technologicky dokonalý areál průmyslových staveb z první poloviny 19. století. V Dolní oblasti Vítkovice si můžete prohlédnout důl Hlubina, vysoké pece i koksovnu Vítkovické železárny. Ostrava však svým návštěvníkům a turistům může nabídnout daleko více. Apartmány Ostrava můžete využít k noclehu také v případě, že se v Ostravě rozhodnete navštívit některou z kulturních či sportovních akcí. Mezi nejznámější z nich patří například hudební festival Colours of Ostrava, festivaly vážné hudby Janáčkův máj a Svatováclavský hudební festival či Shakespearovské slavnosti. Milovníci atletiky by neměli vynechat účast na Zlaté tretře. Známé jsou také Dny NATO na letišti v Ostravě-Mošnově. Ostrava apartmány Vás zlákají také k návštěvě Pivovarského muzea. Historie současného ostravského pivovaru sahá až do roku 1842. Dnes je pivo Ostravar známou severomoravskou lokální značkou. Pivo se vyrábí tradiční technologií spodního kvašení, vyznačuje se mírně drsnější hořkostí a rozhodně si zaslouží Vaše ochutnání. Pivovar Ostravar nabízí zájemcům také možnost exkurze.

Apartmány Ostrava last minute

Apartmány Ostrava last minute jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří se z nejrůznějších důvodů rozhodnout pro pobyt v Ostravě tak zvaně na poslední chvíli. Také tento typ se Vám bude mnohem snáze hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Na tomto internetovém portálu najdete bohatou nabídku apartmánů nejrůznějších cenových kategorií. Apartmány v Ostravě můžete využít také k výletům do okolí města Ostrava a navštívit tak například hrad Hukvaldy, zámek Hradec nad Moravicí, Technické muzeum v Petřvaldu či Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Apartmány v Ostravě last minute si užijete v jakémkoliv ročním období, proto neváhejte a rezervujte si pobyt v Ostravě již dnes.

Apartmány v Ostravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Ostrava ubytování nebo v okolí Ostrava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Ostrava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ostrava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 41
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist