Ubytování v soukromí Orlické hory | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Orlické hory

Orlické hory se mohou pochlubit idylickou přírodou, tajemnými strmými údolími i bublajícími potůčky řek. Orlické hory a v neposlední řadě ubytování v soukromí Orlické hory lákají nejen k pobytu v přírodě, ale také k návštěvě mnoha turistických cílů a historických památek. K malebným orlickým městům patří bezpochyby Nové Město nad Metují, které se může pochlubit zbytky opevnění, barokní lékárnou Milosrdných bratří, dřevěným betlémem od umělecké řezbářky Jarmily Haldové, zámkem i expozicí znázorňující historii města a okolí. Z Nového Města nad Metují i z ubytování v soukromí v Orlických horách je to co by kamenem dohodil do Babiččina údolí, zámku Ratibořice, muzea hraček v Rychnově nad Kněžnou nebo na rozhlednu Rozálka v Žamberku. Orlické hory ubytování v soukromí se tak stávají rájem nejen pro rodinné dovolené, ale také pro prodloužené víkendy, školní výlety a exkurze i školy v přírodě.

Ubytování v soukromí v Orlických horách

Ubytování v soukromí v Orlických horách nenechá bez povšimnutí ani milovníky lyžování. Ideální podmínky pro zimní sporty najdete například v areálu Sportprofi Deštné v Orlických horách, ski centru Říčky i Na Špičáku. Lyžařské areály v Orlických horách nabízí lyžování na velkém množství sjezdovek. K dispozici jsou také sedačkové lanovky. Samozřejmostí je také umělé zasněžování a večerní lyžování. Ubytování v soukromí Orlické hory se mohou pochlubit také řadou zajímavých míst. K jejich zástupcům lze jmenovat například přírodní rezervaci Hořečky, poutní místo Rokole, poutní místo Studánka u Dobrušky i bývalé lázně Rezek. Orlické hory ubytování v soukromí jsou ideální volbou také pro milovníky běžkování. K oblíbeným běžkařským trasám patří hřebenové tratě – Olešnice, Rokytnice a okolí i okolo Šerlichu.

Ubytování v soukromí Orlické hory last minute

Orlické hory ubytování v soukromí Vás nadchne také pohodlím a komfortním vybavením. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Před ubytováním najdete prostor k parkování a uvnitř ubytování v soukromí v Orlickéých horách last minute také úschovu sportovního vybavení. Mnoha tato ubytovací zařízení jsou připravena také na malé návštěvníky a umožňují jim hraní si v dětském koutku nebo na dětském hřišti, kde nechybí klouzačky, pískoviště i houpačky. Last minute Orlické hory ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice může být také příjemným odpočinkem.

Ubytování v soukromí v Orlických horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Orlických horách ubytování nebo v okolí Orlických hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Orlické hory a podorlicko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 711
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist