Hotely Orlické hory | Kamsi.cz

Hotely Orlické hory

Orlické hory představují jeden z nejmalebnějších krajů České republiky. Lidová architektura, historické památky, ale i místo pro odpočinek jsou nejčastějšími důvody, proč čeští i zahraniční turisté tak rádi vyhledávají k ubytování hotely Orlické hory. Milovníky historie nenechá chladnými vojenská dělostřelecká tvrz Bouda – Těchotín, dělostřelecká pevnost Hanička ani vojenská pevnost Dobrošov. K dalším zajímavým místům k výletům v Orlických horách patří také archeologický skanzen Velký Uhřínov, který se snaží návštěvníkům přiblížit středověkou kolonizační vesnici. Hotely v Orlických horách zvou také k seznámení s místy, které jsou protkány slavnými historickými osobnostmi, jako jsou F. L. Hek nebo Alois Jirásek nebo Božena Němcová. Orlické hory hotely jsou ideálním místem k trávení rodinných dovolených, relaxačních prodloužených víkendů, i k pořádání škol v přírodě nebo školních výletů.

Hotely v Orlických horách

K velmi oblíbeným rekreačním střediskům v Jizerských horách patří Deštné i Říčky. V Orlických horách najdete lyžařská střediska v samém srdci přírody. Hotely v Orlických horách lákají také díky orlickým sjezdovkám všech možných náročností. Orlické hory jsou vybaveny také snowparky, moderními lanovkami. Orlické hory nabízí také různé nevšední zážitky, jako je noční jízda se psím spřežením nebo kitting. Největším střediskem zimních sportů disponuje Deštné v Orlických horách. V tomto ski areálu se nachází šest sjezdových tratí různých náročností, sedm lyžařských vleků i moderní sedačková lanovka. Hotely Orlické hory se těší velké oblibě také díky komfortně zařízenými pokoji a bohatými možnostmi k odpočinku. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Těšit se můžete také na lahodnou domácí i zahraniční kuchyni. Mnohé Orlické hory hotely jsou připraveny také na dětské hosty a umožňují jim hraní v dětském koutku nebo na venkovním hřišti.

Orlické hory hotely

Orlické hory hotely jsou ideálním místem pro oslavu konce roku, Velikonoc i k romantickým podzimním víkendům. V období adventu se můžete vydat také na prohlídku Utzova mechanického betlému. S hledáním last minute Orlické hory hotely Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz. Muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou, domek Prokopa Diviše v Žamberku nebo vojenské muzeum v Králíkách jsou jedněmi z lákadel, proč se vyplatí zajímat se o hotely v Orlických horách last minute.

Hotely v Orlických horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Orlických horách ubytování nebo v okolí Orlických hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Orlické hory a podorlicko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 711
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist