Ubytování v soukromí Dolní Morava | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Dolní Morava

Ubytování v soukromí Dolní Morava nabízí jedinečnou příležitost, jak pro prožití zimního, tak letního odpočinkového pobytu. Do Dolní Moravy se můžete na dovolenou i prodloužený víkend. Ubytování v soukromí v Dolní Moravě patří k oblíbeným typům ubytování také škol a firem. V létě si zde na své přijdou milovníci turistiky a cykloturistiky, v zimě naopak nadšenci zimních sportů. K nejoblíbenějším celoročním výletním cílům patří Kralický Sněžník, který dosahuje nadmořské výšky 1 424 m. n. m. a od Dolní Morava ubytování v soukromí je vzdálen 8 až 11 km. Kralický Sněžník je nejvyšší vrchol v okolí Dolní Moravy. Cestou na Kralický Sněžník můžete navštívit chatu Slaměnku, ke které vede také lanovka. Cestu na Kralický Sněžník si můžete zkrátit právě díky této lanovce. K výšlapu na Kralický Sněžník láká zejména zdejší socha slůněte.

Ubytování v soukromí v Dolní Moravě

Ubytování v soukromí v Dolní Moravě Vás nadchne také svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K dispozici je ve většině případů také kuchyňka s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Úschova sportovního vybavení poslouží k úschově lyží, kol i jiného sportovního vybavení. Ubytování v soukromí Dolní Morava láká v létě také k návštěvě Stezky v oblacích. Z této rozhledny budete mít krásné výhledy na masiv Kralického Sněžníku, údolí řeky Moravy, hřebeny Jeseníků, Suchý vrh i Krkonoše. Pobyt v Dolní Moravě s dětmi si užijete také díky Lesnímu zážitkovému parku, který je vybaven kouzelnými lesními domečky v korunách stromů, malými i velkými houpačkami, lanovými žebříky, mosty i závěsnými chodníky. Neméně zajímavou atrakcí je i Mamutí vodní park i Stamichmanova naučná stezka. Dolní Morava ubytování v soukromí můžete využít také k projetí se po Single trails Dolní Morava i k prožití adrenalinu na místní bobové dráze.

Ubytování v soukromí Dolní Morava last minute

Ubytování v soukromí Dolní Morava last minute si užijete také v zimním období. Relax & sport resortu Dolní Morava disponuje sedmi sjezdovkami všech stupňů obtížností. Velkým lákadlem pro milovníky lyžování je zejména sjezdovka U Slona, která nadchne zejména milovníky carvingového lyžování. Rozhodnete-li se pro ubytování v soukromí v Dolní Moravě s malými dětmi, můžete s nimi vyzkoušet dětský Ski park Amálka. Ubytování v soukromí v Dolní Moravě last minute nadchne malé i velké. Ke snadnějšímu vyhledávání ubytování v Dolní Moravě můžete použít internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Orlických horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 711
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist