Penziony Dolní Morava | Kamsi.cz

Penziony Dolní Morava

Penziony Dolní Morava nabízí jedinečnou možnost, jak pro prožití zimní, tak letní dovolené. V Dolní Moravě tráví rádi svůj volný čas rodiny s dětmi, aktivní senioři i mladí lidé milující sport a krásnou přírodou Jeseníků a Orlických hor. Dolní Moravu si velmi rády vybírají také základní a střední školy pro uspořádání lyžařských výcviků a škol v přírodě. Dolní Morava se rozprostírá mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Kralického Sněžníku. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník. Obec leží na březích toku řeky Moravy. Která pramení přímo pod vrcholem Kralický Sněžník. Penziony v Dolní Moravě Vás rády zavedou k empírovému kostelu sv. Aloise, který byl postaven v roce 1801. Dnes tento kostel představuje dominantu celé obce. K dalším pamětihodnostem Dolní Moravy náleží socha sv. Jana Nepomuckého. Na vrcholu Kralický Sněžník na Vás za odměnu po náročnějším stoupání čeká socha slůněte, která je posledním pozůstatkem bývalé Liechtenstejnovy chaty na tomto vrcholu. Dolní Morava penziony můžete využít také k návštěvě pozůstatků pohraničního předválečného opevnění.

Penziony v Dolní Moravě

Penziony v Dolní Moravě jsou hojně vyhledávány zejména milovníky lyžování. V obci Dolní Moravě se totiž nachází dva skiareály a jedna z vůbec nejprudších sjezdovek v České republice. Okolí Dolní Moravy je protkáno několika dobře upravovanými běžeckými trasami. V areálu U Slona najdete novou Fun Line, která je plná klopených zatáček a terénních vln pro lyžaře i snowboardisty všech věkových kategorií. Relax & sport resort Dolní Morava disponuje celkem sedmi sjezdovkami všech stupňů obtížností. Celková délka sjezdových tratí je 9,5 km. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský Ski park Amálka s pojízdným pásem, kolotočem, novou pomou a spoustou pohádkových postav. Penziony Dolní Morava Vás v létě nadchnou cyklistickými stezkami, trasami pro turistiku i naučnou stezkou Kralický Sněžník. Cílem Vašich výletů se může stát také rozhledna Klep, která je vzdálená od Dolní Moravy sedm kilometrů a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. Dolní Morava penziony jsou také skvělým výchozím bodem pro výlet do Velkých Losin, kde je možné navštívit termální lázně, zámek i ruční papírnu. Milovníkům historie obyvatelé Dolní Moravy doporučují navštívit muzeum řemesel v Letohradě nebo hrad Litice nad Orlicí.

Penziony Dolní Morava last minute

Penziony Dolní Morava last minute Vás potěší také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Penziony v Dolní Moravě disponují také úschovou sportovního vybavení. Před penziony najdete prostor pro parkování. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na domácí kuchyni. Penziony v Dolní Moravě last minute se Vám podaří najít velmi pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz. Dolní Morava Vás přesvědčí o tom, že tato oblast si zaslouží Vaši návštěvu!

Penziony v Orlických horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 711
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist