Ubytování Opava | Kamsi.cz

Ubytování Opava

Ubytování Opava představuje skvělou příležitost pro prožití pohodové rodinné dovolené, zamilovaného prodlouženého víkendu i různě dlouhých výletů. Město Opava se rozprostírá v malebné Opavské pahorkatině a láká k návštěvě rodiny s dětmi, seniory, zamilované páry i různě velké skupiny. Ubytování v Opavě Vám umožní poznat blíže historické centrum Slezska i vzdělanosti. Ačkoliv se zde na konci druhé světové války sváděly velké boje, dodnes se zde zachovala řada cenných památek z období gotiky až z období první poloviny 20. století. Opava ubytování si oblíbíte nejen díky bohatému kulturnímu vyžití, ale také díky komfortním ubytovacím službám. I díky tomu patří město Opava k vyhledávaným místům pro pořádání nejrůznějších firemních seminářů a konferencí. Přispívá k tomu také blízká hranice s Polskem. V neposlední řadě můžete se žáky či studenty přijet na exkurzi i školní výlet.

Ubytování v Opavě

Ubytování v Opavě můžete z pohodlí domova hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz, kde najdete široké portfolio ubytovacích zařízení. Spokojenou dovolenou či prodloužený víkend můžete prožít v některém z opavských hotelů, apartmánů či penzionů. Mnohá ubytování Opava disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V apartmánech a ubytování v soukromí najdete obvykle také kuchyňku se základními kuchyňskými spotřebiči. Kočárek či sportovní vybavení můžete uložit do úschovny. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na lahodném obědě či večeři. Opava ubytování si mnozí turisté vyhledávají také proto, aby blíže poznali toto slezské město. Městu Opava se přezdívá často bílá perla Slezska. K tomuto přízvisku přispěly dvě skutečnosti. Jednou z nich je 60 metrů vysoká bílá věž Hláska u novorenesanční budovy opavské radnice. Druhou je jedna z věží kostela Nanebevzetí Panny Marie. Kostel Nanebevzetí Panny Marie byl vybudován na konci 14. století řádem německých rytířů a je považován historiky za největší stavbu slezské cihlové gotiky v České republice.

Ubytování Opava last minute

Během ubytování v Opavě si určitě najděte čas na prohlídku nejstaršího muzea v Česku, kterým je Slezské zemské muzeum. Toto muzeum bylo založeno v roce 1814. Slezské zemské muzeum ročně připravuje přibližně třicet výstav, které se specializují na dějiny a přírodu Slezska a témata druhé světové války. Milovníci historie a vojenství by si neměli nechat ujít prohlídku pěchotního srubu v Milostovicích nebo Památník II. světové války v Hrabyni. Ubytování Opava last minute Vás zláká také k výletům v okolí města Opava. Lákavým cílem pro procházku představuje Bezručova vyhlídka v zámeckém areálu v Hradci nad Moravicí, odkud budete mít krásný výhled na Bílý i Červený zámek v Hradci nad Moravicí, na samotný Hradec nad Moravicí i nedaleké město Opavu. K oblíbeným turistickým cílům patří také rozhledna Šance Jakubčovice, Arboretum Nový Dvůr s bohatou dendrologickou sbírkou dřevin pěti světadílů či větrný mlýn Hlavnice. Ubytování v Opavě last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená ve Slezsku má své kouzlo, které se vyplatí blíže poznávat.

Vyberte si v Opava ubytování nebo v okolí Opava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Opava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

opava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 40
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist