Apartmány Olomouc | Kamsi.cz

Apartmány Olomouc

Apartmány Olomouc nabízí skvělou příležitost k poznání centra Olomouckého kraje. Olomouc je statutárním a univerzitním městem České republiky a v neposlední řadě metropole Hané. Po dlouhá staletí byla Olomouc také přirozeným centrem Moravy, které lákalo umělce, vzdělance i obchodníky. V roce 2000 byla díky baroknímu Sloupu Nejsvětější Trojice Olomouc zapsána do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Sloup Nejsvětější Trojice dosahuje výšky 35 m a je považován za jeden ze symbolů a dominant Olomouce. Apartmány v Olomouci Vás zlákají také k procházce ke goticko – renesanční radnici s orlojem na Horním náměstí. Původní orloj z 15. století získal dnešní podobu v 50. letech 20. století. Radniční věž je vysoká 76 metrů a nabízí krásný výhled do okolí města Olomouce. Olomouc apartmány Vás zavedou také ke gotické katedrále sv. Václava, souboru barokních kašen i olomouckému Arcidiecéznímu muzeu, ve kterém si mohou návštěvníci prohlédnout umělecké skvosty z 12. Až 18. Století. V Arcidiecézním muzeum jsou uschovány nejlepší středoevropské kolekce starého malířství i trezorové poklady olomouckých arcibiskupů. V rámci prohlídky Arcidiecézního muzea je možné navštívit Přemyslovský hrad včetně Románského biskupského paláce. Přemyslovský románský palác z 12. století se může pochlubit zachovalými románskými okny s bohatou ornamentální výzdobou a určitě si zaslouží Vaši pozornost.

Apartmány v Olomouci

Apartmány v Olomouci můžete využít také k procházce na Svatý Kopeček, kde se rozprostírá monumentální budova barokního chrámu z let 1669 – 1679. Barokní chrám byl v roce 1995 povýšen papežem Janem Pavlem II. na baziliku minor. V bezprostřední blízkosti Svatého Kopečku u Olomouce se nachází také zoologická zahrada, která se můžete stát vhodným zpestřením výletu, zejména pokud se vydáte do této části Olomouce s dětmi. Olomouc apartmány jsou také skvělým výchozím bodem pro návštěvu zajímavých turistických cílů v okolí města Olomouc. K těm nejlákavějším patří bezpochyby hrad Šternberk, Javořičské i Mladečské jeskyně, hrad Bouzov, zámek Náměšť na Hané i hanácký skanzen v Příkazích. Díky tomuto hanáckému skanzenu si uděláte představu o životě a řemeslech na hanácké vesnici. Apartmány Olomouc jsou hojně vyhledávány také v období pořádání nejrůznějších koncertů, divadelních představení i různých slavností. Město Olomouc je domovských městem Moravské filharmonie i Moravského divadla Olomouc. Do Olomouce se sjíždí každoročně také milovníci zahradnictví a pěstování rostlin, aby navštívili mezinárodní výstavu Flora Olomouc.

Apartmány Olomouc last minute

Apartmány Olomouc last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Apartmány v Olomouci nabízí ubytování v pohodlně zařízených pokojích se sociálním zařízením, barevnou televizí, připojením k internetu, úschovou sportovního vybavení a kočárků i kuchyňkou a jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Apartmány Olomouc můžete vyhledat z pohodlí domova prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Olomouci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Olomouc ubytování nebo v okolí Olomouc jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Olomouc preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

olomouc

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 39
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist