Hotely Blansko | Kamsi.cz

Hotely Blansko

Hotely Blansko nabízí jedinečnou možnost pro prožití rodinné dovolené i romantického prodlouženého víkendu v malebné přírodě Moravského krasu. Hotely Blansko jsou hojně vyhledávány také pro pořádání škol v přírodě, firemní semináře a konference i různá soustředění. Okolí Blanska se může pochlubit řadou přístupných jeskyní, industriální architekturou i technickými památkami. Nejznámější jeskyní Moravského krasu jsou bezpochyby Punkevní jeskyně s propastí Macocha. V severní části Moravského krasu je dále možné navštívit Sloupsko-Šošůvské jeskyně, jeskyni Balcarka a Kateřinská jeskyně. Především jeskyně Balcarka Vás oslní svou bohatou krápníkovou a sintrovou výzdobou. Hotely v Blansku vybízí také k návštěvě renesančního zámku v Blansku, kde si můžete prohlédnout expozici Muzea Blanska, která se jako jediná v České republice specializuje na dějiny železářství od pravěku po současnost. Na Wanklově náměstí i v zámeckém parku jsou umístěny litinové sochy. Na nádvoří Vás určitě zaujme litinová kašna. Součástí Muzea Blansko je také expozice věnovaná Moravskému krasu a výzkumu jeho podzemních prostor. V neposlední řadě si zde můžete prohlédnout neorenesanční zámecké interiéry s dobovým nábytkem.

Hotely v Blansku

Hotely v Blansku Vás rozhodně nezklamou ani svými ubytovacími službami. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V místních restauracích si můžete pochutnat na tradiční české kuchyni. Mnohé restaurace i kavárny v Blansku nabízí možnost posezení na zahrádce, které jsou vybaveny mimo jiné také dětským hřištěm. Blansko hotely poskytují svým hostům také možnost wellness pobytů. Odpočinout si tak můžete v hotelovém bazénu, sauně, posilovně nebo ve whirlpool. Hotely Blansko disponují pohostinností, kvalitními službami i personálem.

Hotely v Blansku last minute

Pro ty, kteří neradi plánují svůj volný čas příliš dopředu, jsou skvělou volbou hotely v Blansku last minute. Prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz můžete tak zvaně na poslední chvíli najít ubytování za velmi příznivou cenu. Hotely v Blansku Vás přesvědčí o tom, že dovolená prožitá v prostředí jižní Moravy, je to pravé ořechové pro všechny, kteří milují, jak malebnou přírodu, tak technické a kulturní památky. Ať už se rozhodnete pro ubytování v Blansku z jakéhokoliv důvodu, hotely Blansko last minute jsou pro hosty vždy připraveny.

Hotely v Moravském krasu vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Blansko ubytování nebo v okolí Blansko jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Blansko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

blansko

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 731
okres_id: 3
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist