Ubytování v soukromí Olomouc | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Olomouc

Ubytování v soukromí Olomouc láká k návštěvě metropole Olomouckého kraje. Olomouc je považována za jedno z nejvýznamnějších královských měst v českých zemích. Olomouc se může pochlubit duchovními, kulturními i řemeslnými tradicemi, které od nepaměti v Olomouci budovali významní umělci, vzdělanci i obchodníci. Ubytování v soukromí v Olomouci se nachází v městě, ve kterém sídlí arcibiskupství, Moravská filharmonie, zajímavá muzea i divadla. Olomouc je rovněž druhou nejvýznamnější památkovou rezervací v České republice. Olomouc ubytování v soukromí Vás vyzve k prohlídce jedinečných olomouckých památek, jejichž dominantou je bezpochyby Sloup Nejsvětější Trojice, který byl v roce 2000 pro svou výjimečnost zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Sloup je se svými 32 metry nejvyšší barokní skulpturou ve střední Evropě.

Ubytování v soukromí v Olomouci

Ubytování v soukromí v Olomouci nabízí mimo jiné také jedinečné příležitosti k aktivnímu odpočinku. Relaxovat můžete v moderním Aquaparku, plaveckém stadionu i se projet na kole podél Litovelského Pomoraví. Místní restaurace a sportovní centra poskytují také možnost hraní bowlingu či minigolfu. Trochu adrenalinu prožijete při horolezectví i jízdě na koních. Město Olomouc disponuje také lanovým centrem. Olomoucké parky patří také k oblíbeným místům milovníků inline bruslení a cykloturistiky. Oblíbená je zejména tříkilometrová cyklo a inline stezka v Chválkovicích. Ubytování v soukromí Olomouc láká návštěvníky také k pobytu v přírodě. Procházkou tak můžete dojít například až na vrchol Svatého Kopečku u Olomouce. Jen pár metrů od Svatého Kopečku najdete zoologickou zahradu, ve které žije až 300 druhů zvířat. V blízkosti zoologické zahrady začíná sedmikilometrová naučná stezka vedoucí olomouckými lesy. Cílem je monumentální Bazilika Minor. Olomouc ubytování v soukromí je skvělým výchozím bodem také pro návštěvu arboreta v Bílé Lhotě s rozmanitými rostlinami a dřevinami. Oblíbené jsou také krápníkové jeskyně v Javořičku. Příjemná je také procházka po naučné stezce Velký Kosíř.

Ubytování v soukromí Olomouc last minute

Ubytování v soukromí Olomouc last minute Vás zaujme také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytování v soukromí v Olomouci disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít také kuchyňku s jídelním koutem, nebo se nechat pohostit v některé z vyhlášených olomouckých restaurací. Ubytování v soukromí v Olomouci last minute můžete najít pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Střední Moravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Olomouc ubytování nebo v okolí Olomouc jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Olomouc preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

olomouc

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 724
okres_id: 39
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist