Penziony Olomouc | Kamsi.cz

Penziony Olomouc

Penziony Olomouc nabízí jedinečnou možnost pro rodinnou dovolenou i prodloužený víkend. Olomouc jako centrum Hané a Olomouckého kraje láká ročně hosty zejména k účasti na nejrůznějších mezinárodních konferencích a festivalech. Již více než čtyřicet let se v Olomouci koná mezinárodní festival dokumentárních filmů a videoprogramů Academia film Olomouc. Další významnou událostí je festival Divadelní Flora. Milovníci pěstování rostlin si nenechají ujít mezinárodní výstavu Flora Olomouc. Penziony v Olomouci poskytují také skvělou příležitost pro procházku historickým jádrem města Olomouc. Na Horním náměstí je umístěna radnice s orlojem z 15. Století, Herkulova, Ariónova a Caesarova kašna. Nejvzácnější památkou Horního náměstí je sloup Nejsvětější Trojice postavený v roce 1740 a zapsaný na Seznam kulturního dědictví UNESCO. Olomouc penziony Vás zlákají také k návštěvě arcibiskupského dómu svatého Václava, ve kterém byl v roce 1469 za českého krále Matyáš Korvín. V arcibiskupském dómu se nachází také hrobka českého krále Václava III., který byl v Olomouci v roce 1306 zavražděn. Na druhé straně náměstí se nachází budova Univerzity Palackého.

Penziony v Olomouci

Penziony v Olomouci vyzývají své ubytované hosty také k návštěvě mnoha zajímavých turistických cílů v okolí města Olomouc. Navštívit tak můžete hrady Bouzov, Sovinec nebo Helfštýn. Na posledním jmenovaném hradu se každoročně setkávají umělečtí kováři Hefaiston. Nedaleko Olomouce se nachází zámek Náměšť na Hané, který láká k návštěvě svou výstavou kočárů olomouckých biskupů a arcibiskupů. Olomouc penziony Vám umožní obdivovat také krásy přírody v Mladečské a Javořičské jeskyni. Vaši pozornost si zaslouží také hanácký skanzen v Příkazích, který Vám přiblíží život a řemesla na hanácké vesnici. Město Olomouc je proslulé také pořádáním nejrůznějších sportovních událostí a hudebních koncertů a také v tomto případě se vyplatí rezervovat si penziony Olomouc. I tuto návštěvu můžete spojit s procházkou na Svatý Kopeček a prohlídkou olomoucké zoologické zahrady.

Penziony Olomouc last minute

Penziony Olomouc last minute Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. K ubytování si můžete vybrat některý z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Stravovat se můžete v některé z olomouckých restaurací. Penziony v Olomouci jsou často vybaveny také úschovou sportovního vybavení, saunou, wellness nebo whirlpool. Penziony v Olomouci last minute se Vám podaří najít velmi lehce díky internetovému portálu Kamsi.cz. Návštěva Olomouce Vám umožní rozšířit si obzory o tomto malebném městě i odpočinout si od každodenních starostí.

Penziony v Střední Moravě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Olomouc ubytování nebo v okolí Olomouc jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Olomouc preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

olomouc

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 724
okres_id: 39
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist