Ubytování Olomouc | Kamsi.cz

Ubytování Olomouc

Město Olomouc je nejen významným univerzitním městem a centrem Olomouckého kraje, ale také metropolí Hané, která nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku. Ubytování Olomouc představuje jedinečnou příležitost pro odpočinek. Prožít zde můžete, jak rodinnou dovolenou, prodloužený víkend nebo si Olomouc vybrat pro uspořádání školní exkurze. Olomouc je proslulá svými historickými památkami a její historické jádro představuje hned po Praze druhou nejvýznamnější městskou památkovou rezervaci v České republice. Ubytování v Olomouci nabízí jedinečnou příležitost k procházce po městě, které se dlouho střídalo v prestižnosti s hlavní moravskou metropolí Brnem. Prohlídku můžete začít na Václavském náměstí a navštívit zde Arcidiécézní muzeum, Přemyslovský palác nebo Dóm sv. Václava. Sousední Biskupské náměstí se může pochlubit paláci ze 17. století a Tereziánskou zbrojnicí. Přes náměstí Republiky můžete pokračovat na Dolní náměstí, kde zhlédnete kašnu Jupitera a Neptuna i mariánský sloup. Horní náměstí je ozdobeno radnicí, druhým nejstarším orlojem v České republice i Sloupem Nejsvětější Trojice. Z Olomouc ubytování se můžete vydat také na prohlídku Kláštera Hradisko nebo Svatého Kopečku.

Ubytování v Olomouci

Ubytování v Olomouci můžete využít také při příležitosti návštěvy některé z kulturních událostí. Olomouc proslula také uspořádáváním každoroční výstavy květin Flora Olomouc. Toto hanácké město je také velmi oblíbeným místem pro pořádání koncertů, výstav a představení. Moravská filharmonie pořádá v Olomouci hudební festival Olomoucké hudební jaro a Mezinárodní varhanní festival. K dalším kulturním akcím pořádaných v Olomouci patří Přehlídka animovaného filmu, Tanec Praha v Olomouci i Academia film Olomouc. Olomouc ubytování je také skvělou volbou pro dovolenou s malými dětmi. Děti budou nadšeni zejména z návštěvy olomoucké zoologické zahrady. Pro děti do jedenácti let je vhodné také lanové centrum Proud. Nejen malé, ale také starší děti se Vám podaří zabavit také v Minigolf Olomouc City. Ubytování Olomouc nabízí také skvělou příležitost pro poznání okolí Olomouce a Olomouckého kraje. Na výlet se můžete vydat na hrad Bouzov, hrad Helfštýn nebo do muzea Olomouckých tvarůžků v Lošticích.

Ubytování Olomouc last minute

Ubytování Olomouc last minute Vás nadchne také svými ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z komfortně zařízených penzionů, hotelů či apartmánů. Pokoje jsou obvykle vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohá ubytovací zařízení nabízí také bezplatné parkování před ubytováním a možnost úschovy sportovního vybavení. Ubytování v Olomouci Vás přesvědčí o tom, že také dovolená strávená na Moravě v sobě skrývá kouzlo, které se vyplatí objevovat. Ubytování v Olomouci last minute se Vám podaří najít velmi jednoduše prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Olomouc ubytování nebo v okolí Olomouc jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Olomouc preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

olomouc

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 724
okres_id: 39
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist