Penziony Mladá Boleslav | Kamsi.cz

Penziony Mladá Boleslav

Penziony Mladá Boleslav představují skvělou příležitost pro prožití rodinné dovolené, romantického prodlouženého víkendu i jednodenního výletu s noclehem. Mladá Boleslav láká k návštěvě i pobytu všechny věkové kategorie. Na své si zde přijdou, jak milovníci turistiky, tak milovníci cykloturistiky. Mladá Boleslav a její okolí je vhodné také pro rodiny s dětmi v kočárku. Se staršími dětmi můžete vyrazit na některé z dětských hřišť či dětských koutků. Mladá Boleslav zve k pobytu také ty, kteří milují českou historii. Penziony v Mladé Boleslavi nadchnou také díky své pohostinnosti, komfortnosti ubytovacích služeb a ochotnému personálu. Mnohé Mladá Boleslav penziony disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Stravovat se můžete v místních restauracích či využít možnosti polopenze.

Penziony v Mladé Boleslavi

Penziony v Mladé Boleslavi nabízí svým hostům také pestrou nabídku wellness služeb. Odpočinout si tak můžete během masáže, v sauně nebo v bazénu. Penziony Mladá Boleslav jsou také skvělým výchozím bodem pro návštěvu historického centra, kde si můžete prohlédnout mohutný hrad s muzejními expozicemi. Již na první pohled zaujme také Staroměstské náměstí lemované malebným podloubím. Navštívit můžete také Škoda Auto Muzeum. Procházkou pak můžete dojít až ke zřícenině hradu Michalovice s nakloněnou věží zvanou Putna. Mladá Boleslav penziony lákají také rodiny s dětmi. S nimi můžete podniknout výlet například na Farmu Ptýrov u Mnichova Hradiště, kde probíhá výuka jízdy na koních. K procházce láká také okružní výlet přes Příhrazské skály. K oblíbeným turistickým cílům patří také zřícenina Zvířetice, hrad Kost, lovecký zámeček Humprecht, Drábské světničky i Klokočské skály.

Penziony Mladá Boleslav last minute

Penziony v Mladé Boleslavi si zamilujete také v případě, že se do Mladé Boleslavi vydáte za sjížděním řeky Jizery či se procházkou vydáte po některé z mnohých naučných turistických stezek, které buď město Mladou Boleslav protínají, nebo se v jeho bezprostředním okolí nachází. Prostřednictvím Naučné stezky Chlum tak můžete poznat unikátní lokalitu přírodního parku Chlum, který je chráněn současně jako evropsky významná lokalita a je jedním z archeologicky nejzajímavějších území na Mladoboleslavsku. Neméně zajímavá je také Cinibulkova stezka a lákavé skalní labyrinty u Mšena nebo Naučná stezka Dubsko – Kokořínsko. Penziony Mladá Boleslav last minute jsou skvělou příležitostí pro odpočinek zejména pro ty, kteří plánují dovolenou v tuzemsku tak zvaně na poslední chvíli. Penziony v Mladé Boleslavi last minute se Vám podaří najít vcelku rychle pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Mladé Boleslavi vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mladá Boleslav ubytování nebo v okolí Mladá Boleslav jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mladá Boleslav preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mlada-boleslav

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 33
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist