Hotely Mladá Boleslav | Kamsi.cz

Hotely Mladá Boleslav

Hotely Mladá Boleslav představují především skvělou příležitost pro dovolenou zejména pro ty, kteří rádi navštěvují české památky a rádi se dozvědí něco o české historii. V Mladoboleslavském regionu si na své přijdou také nadšenci cykloturistiky a pěších turistických tras. Lákavým cílem pěší turistiky se od nepaměti stal hrad Kost s loveckým zámečkem Humprecht. Na výlet se můžete vydat také od hradu Valdštejn přes Hrubou skálu ke zřícenině Trosky. Cestou se můžete kochat krásnou přírodou Českého ráje. Hotely v Mladé Boleslavi poslouží také jako skvělým výchozí bod pro procházku okolo Drábských světniček. Do Mladé Boleslavi rády zavítají také rodiny s dětmi, které rády zavítají ke zřícenině hradu Zvířetice, na zámek Mnichovo Hradiště i na šikmou věž do nedalekých Michalovic. Mladá Boleslav hotely jsou tak jedinečnou příležitostí pro dovolenou s dětmi, pro relaxaci jednotlivců, zamilovaných párů i seniorů. Do Mladé Boleslavi rády zavítají také školy s dětmi na školní výlet či různá soustředění.

Hotely v Mladé Boleslavi

Hotely v Mladé Boleslavi však nelákají jen díky krásnému okolí Českého ráje, ale také samotné město Mladá Boleslav se můžete pochlubit mnoha nabízenými aktivitami a památkami. Jednou z nejnavštěvovanějších je bezpochyby Škoda Auto Muzeum. V roce 1895 založili Václav Laurin a Václav Klement v Mladé Boleslavi společný podnik, díky čemuž se značka aut Škoda zařadila k jedné z nejstarších automobilových značek na světě. Muzeum se dnes rozprostírá v rekonstruovaných objektech původního závodu Laurin & Klement. Hotely Mladá Boleslav Vás tak určitě zláká k návštěvě tohoto muzea, které je rozděleno do tří tematických oblastí Tradice, Evoluce a Výroba. V muzeu jsou k vidění nejdůležitější modely od prvního jízdního kola, motocykl, trojkolky i první automobil z roku 1906 o výkonu sedm koňských sil a další významné výrobky až po desénovou studii Vision D. Mladá Boleslav hotely lákají také k návštěvě letního koupaliště, minizoo či vyhlídkové věže u mladoboleslavské radnice.

Hotely Mladá Boleslav last minute

Hotely v Mladé Boleslavi Vás nadchnou také svou pohostinností, komfortně zařízenými pokoji a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K relaxaci můžete využít některé z nabízených wellness služeb a odpočinout si tak v hotelovém bazénu, sauně či při masáži. Na lahodné kuchyni si můžete pochutnat v hotelové restauraci či využít některé z jiných restaurací. Hotely v Mladé Boleslavi last minute představují ideální možnost pro prožití prodlouženého víkendu či dovolené pro ty, kteří plánují dovolenou v tuzemsku rádi na poslední chvíli. Hotely Mladá Boleslav last minute si můžete vyhledat během krátké chvíle prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Hotely v Mladé Boleslavi vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mladá Boleslav ubytování nebo v okolí Mladá Boleslav jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mladá Boleslav preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mlada-boleslav

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 33
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist