Hotely Mělník | Kamsi.cz

Hotely Mělník

Hotely Mělník umožňují prožít romantický pobyt ve Středočeském kraji. Město Mělník představuje ideální volbu, jak pro dovolenou s dětmi, tak zamilované páry nebo seniory. Na své si zde přijdou všichni, kteří chtějí poznat historii této části České republiky. Město Mělník se rozprostírá na pravém břehu řeky Labe naproti ústí Vltavy. Historické centrum města Mělníka leží na vyvýšenině obtékané potokem Pšovkou. Romantické prostředí města Mělníka přimělo spisovatele Eduarda Štorcha k sepsání historických románů, z nichž nejznámější jsou Lovci mamutů. Mělník je považován také za centrum slovanského kmene Pšovanů, z nichž pocházela babička knížete Václava Ludmila. Hotely v Mělníku představují také skvělou volbu pro školní výlety. S dětmi zde můžete navštívit například městské podzemí s unikátní studnou, která je hluboká 54 metrů a byla zapsána do české Guinessovy knihy rekordů jako nejširší studna v tuzemsku. Těsně nad hladinou její průměr dosahuje 4,543 metrů. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani kostnice pod chrámem sv. Petra a Pavla. Mělník hotely zlákají zejména plnoleté návštěvníky k prohlídce vinařské expozice v místním muzeu. Město Mělník je totiž považováno za centrum vinařství.

Hotely v Mělníku

Hotely v Mělníku Vás zlákají také k romantické procházce k soutoku řek Labe a Vltavy. V blízkosti města Mělníka se rozprostírá také památná hora Říp. Ten uvidíte také ze zámecké terasy stejně jako historické zdymadlo na říčním kanálu v Hoříně. Mělník hotely jsou velmi oblíbené také u rodin s dětmi, které se rády vydávají do Zooparku v Zelčíně. Děti nadchnou také pitoreskní skalní byty ve Lhotce u Mělníka. K dalším turistickým cílům na Mělnicku patří bezpochyby také hrad Kokořín, hrad Houska, rozhledna Hradišť i zámek Nelahozeves. Hotely Mělník zlákají také milovníky turistiky a cykloturistiky k výletům do okolí města Mělník. Svůj podíl na tom nesou také různé přírodní zajímavosti. Během pobytu v Mělníku si určitě udělejte čas na výlet k přírodní památce Bludiště či k Čertovým hlavám.

Hotely Mělník last minute

Hotely Mělník last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami, pohostinností a ochotným personálem. Mnohé hotely v Mělníku disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Na internetovém portálu Kamsi.cz najdete také hotely v Mělníku last minute, které nabízí bohaté možnosti k relaxaci. Odpočinout si tak od každodenních starostí můžete v hotelovém bazénu, sauně či během masáže. Internetový portál Kamsi.cz Vám pomůže najít ubytování podle Vašich představ. Na své si zde přijdou, jak velmi nároční zákazníky, tak ti, kteří se spokojí s málem. Na lahodné české kuchyni i světových delikatesách si můžete pochutnat v místních restauracích. Rozhodně nezapomeňte ochutnat také mělnické víno.

Hotely v Mělníku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mělník ubytování nebo v okolí Mělník jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mělník preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

melnik

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 35
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist