Ubytování v soukromí Liberec | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Liberec

Ubytování v soukromí Liberec je skvělou volbou zejména pro ty, kteří si nedovedou představit svou dovolenou bez sportovního vyžití a zároveň by rádi poznali také místní kulturu. Ubytování v soukromí v Liberci tak každoročně láká, jak milovníky zimních sportů, tak cykloturistiky a horské turistiky. Díky bohaté nabídce kulturních zařízení zde můžete shlédnout krásné představení v divadle F. X. Šaldy nebo se zúčastnit pravidelně konaného festivalu loutkového divadla Mateřinka, kde představují své umění zejména děti předškolního věku. Liberec ubytování v soukromí umožňuje svým hostům také relaxaci v aquaparku Babylon nebo návštěvu místní botanické a zoologické zahrady. Dominantou města Liberec je zejména hora Ještěd.

Ubytování v soukromí v Liberci

Ubytování v soukromí v Liberci si domácí i zahraniční návštěvníci Liberce vybírají také kvůli rozmanitým sportovním možnostem. Ve ski areálu Ještěd najdete sjezdovky všech obtížností, kabinkovou lanovku i tři nové sedačkové sedačky a pět nových vleků. Dalšími možnostmi, jak si v blízkosti Liberce zalyžovat, jsou ski areál Bedřichov – skiaréna Jizerky, ski areál Tanvaldský Špičák nebo ski areál Severák. Místní lyžařské areály nenabízí pouze možnosti pro sjezdové lyžování, ale také pro běžkaře. K těmto účelům slouží zejména běžecký areál Vesec. Ubytování v soukromí Liberec se těší velké oblibě také díky tomu, že Liberecký kraj je bohatý na historické památky. Po stopách minulosti se můžete vydat na hrad Bezděz, zámek Lemberk nebo zámek Sychrov. Liberec ubytování v soukromí Vás nadchne také komfortními ubytovacími službami a pohodlným ubytováním.

Ubytování v soukromí Liberec

Liberec ubytování v soukromí disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Tento typ ubytování je velmi často vybaven také kuchyňským koutem se základním náčiním a kuchyňskými elektrospotřebiči. Výjimkou není ani úschova sportovního vybavení nebo společenská místnost. Ubytování v soukromí v Liberci last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v Jizerských koutech má své kouzlo, které si zaslouží Vaši pozornost. Díky internetovému portálu Kamsi.cz najdete last minute Liberec ubytování v soukromí vcelku rychle také z pohodlí Vašeho domova.

Ubytování v soukromí v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist