Ubytování v soukromí Liberec | Kamsi.cz

Penziony Liberec

Penziony Liberec nabízí jedinečnou možnost k ubytování při příležitosti prodlouženého víkendu, dovolené či několika denních výletů. Do Liberce rády zavítají rodiny s dětmi, zamilované páry, jednotlivci i větší skupiny. Penziony v Liberci rády uvítají také školy, které se vydají do Liberce na kurz lyžování, nebo firmy, které by zde rády uspořádaly firemní semináře, konference či různé teambuildingy. Město Liberec je položeno v malebném prostředí Jizerských hor, které lákají v zimním období mnohé návštěvníky k lyžování a v létě naopak k horské turistice. Město Liberec i jeho okolí se může pochlubit také bohatou historií a celou řadou tipů na výlety. Vaši pozornosti si během návštěvy města Liberec zaslouží také jeho okolí. Liberec penziony jsou tak výhodným výchozím bodem pro výlet do Harrachova, kde můžete navštívit Hornické muzeum, podívat se na skokanské můstky i se projít k vodopádům Mumlavy. V Chrastavě naopak můžete obdivovat dřevěné lidové stavby, kterým se přezdívá podstávkové domy. Domy pochází z konce 18. a začátku 19. století. Patří k nim také rodný dům malíře evropského významu Josefa Führicha, který se zde narodil 9. února 1800. Když byl J. Füchrichovi rok, dům vyhořel a jeho otec postavil nový dům. V tomto domě se v přízemí nachází expozice původního nábytku a dalšího dobové zařízení. V prvním patře si můžete prohlédnout minimuzeum Josefa Rittera von Führicha a jeho díla.

Penziony v Liberci

Penziony v Liberci Vás zaujmou také svou ubytovací nabídkou, ochotným personálem a pestrými wellness možnosti. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Odpočinout od každodenních starostí si můžete ve vířivce, sauně či během masáže. Ke stravování můžete využít restauraci v penzionu, nebo si pochutnat na jídle v některé z jiných libereckých restaurací. Liberec penziony poskytují také výhodnou možnost k ubytování v případě, že se rozhodnete město Liberec poznat blíže. Symbolem města Liberec je hotel a vysílač na Ještědu, na jehož vrchol se můžete dostat nejen pěšky, ale také lanovkou. Při procházce centrem města Liberec si nenechejte uniknout příležitost zastavit se u tzv. Valdštejnských domků na Větrné ulici z let 1678 – 1681. Další architektonickou perlou města Liberec je honosná novorenesanční radnice. Penziony Liberec si užijete také s dětmi. Děti si bezpochyby užijí zejména návštěvu zoologické zahrady, jejíž chloubou jsou bílí tygři. V Liberci se nachází také zábavně naučný iQpark. Za zábavou si s dětmi můžete vyjít také do DinoParku.

Penziony Liberec last minute

Penziony Liberec last minute jsou skvělou příležitostí pro ubytování zejména pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů plánují pobyt v Liberci tak zvaně na poslední chvíli. penziony v Liberci i penziony v Liberci last minute můžete vyhledávat pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist