Penziony Liberec | Kamsi.cz

Penziony Liberec

Penziony Liberec jsou ideálním místem k pobytu pro ty, kteří by rádi skloubili aktivní dovolenou s kulturními zážitky. Liberec je krajským městem a centrem Libereckého kraje. Najdete zde rovněž bohaté možnosti k návštěvám divadelních představení v městském divadle F. X. Šaldy. S dětmi předškolního věku můžete v Liberci navštívit každoročně také festival loutkového divadla Mateřinka. Penziony v Liberci jsou hojně vyhledávány nejen milovníky kultury, ale také turistiky a zimních sportů. Zatímco k běžkování je určen zejména areál na Vesci, sjezdové lyžování si můžete užít do sytosti ve ski areálu Ještěd. Velmi oblíbený je také nedaleký ski areál v Bedřichově nebo ski areál Tanvaldský Špičák. Na své si v Liberci a v jeho okolí přijdou také milovníci cykloturistiky. To vědí i Liberec penziony a nabízí svým hostům možnost úschovy kol i lyží. Vydat se tak můžete na kole například okolo Turnova nebo na nedaleké singltreky do Nového Města pod Smrkem.

Penziony v Liberci

Penziony v Liberci jsou využívány také kvůli rozmanitým možnostem výletů do okolí. Milovníci hradů a zámků si určitě nenechají uniknout příležitost navštívit státní hrad a zámek Frýdlant, který patří mimo jiné k rozsáhlému majetku Albrechta z Valdštejna. Za prohlídku stojí také nedaleký státní hrad Hrubý Rohozec s novogotickou jídelnou v podobě rytířského sálu nebo státní zámek Sychrov, kde se natáčely přední české pohádky, jako je Zlatovláska Nesmrtelná teta nebo Nejkrásnější hádanka. Penziony Liberec můžete vyhledat k ubytování také v případě, že se rozhodnete jen tak brouzdat městem Liberec. I ono má totiž co nabídnout svým hostům. Navštívit tak můžete nejstarší zoologickou zahradu v České republice, která se může pochlubit chovem bílých tygrů, nebo botanickou zahradu, která Vás učaruje sbírkou orchideí, kaktusů i největším leknínem na světě. Liberec penziony lákají také k návštěvě Babylon centra, kde můžete relaxovat v sauně, vířivce i si jen tak zaplavat. Na své si přijdou také děti při sjíždění tobogánů.

Penziony Liberec last minute

Liberec penziony i last minute Liberec penziony si zamilujete také díky kvalitním ubytovacím a gastronomickým službám. Na pokojích je dnes již samozřejmostí vlastní sociální zařízení, připojení k internetu i barevná televize. Těšit se můžete také na lahodnou severočeskou kuchyni. Mnohé penziony nabízí v neposlední řadě možnost wellness i parkovacích služeb. Penziony v Liberci last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice si zaslouží Vaši pozornost.

Penziony v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist