Hotely Liberec | Kamsi.cz

Hotely Liberec

Město Liberec je nejen krajským městem Libereckého kraje, ale také významným kulturním, historickým a sportovním centrem. I to je důvodem, proč toto město i celý Liberecký kraj láká tuzemské i zahraniční turisty k prodlouženým víkendům, dovoleným i školním výletům. Hotely Liberec jsou využívány také k pořádání nejrůznějších sportovních soustředění. Rodiny s dětmi, senioři i mladí lidé rádi vyráží do Liberce za volnočasovými aktivitami. Liberec nabízí jedinečné podmínky pro turistiku, cykloturistiku i běh na lyžích. Hotely v Liberci zvou k běžkování v běžeckém areálu ve Vesci. Pro sjezdové lyžování je v Liberci určen sportovní areál na Ještědu. Ski areál Ještěd je vybaven pěti vleky, jednou kabinovou lanovkou, dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a jednou dvousedačkovou lanovkou. Bylo by však obrovskou škodou vyhledávat Liberec hotely pouze v zimní sezóně, neboť toto severočeské město se může pochlubit také celou řadou různých lákadel v ostatních ročních obdobích.

Hotely v Liberci

Televizní vysílač a horský hotel Ještěd se může stát Vaším turistickým cílem také mimo zimní sezónu. Stavba je výsledkem práce architekta Karla Hubáčka, který za ni dostal dokonce Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů. Cestu za jednou z hlavních dominant severních Čech a symbolem města Liberec Vám může zpříjemnit kabinová lanovka z Horního Hanychova. Hotely Liberec Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Na pokojích najdete vlastní sociální zařízení, připojení k internetu i barevnou televizi. Mnohé pokoje jsou vybaveny také vlastní ledničkou. Před ubytováním najdete parkovací prostor pro auta. Lyže a kola si můžete uschovat v hotelových úschovnách. Hotely v Liberci jsou dobrou příležitostí k tomu, abyste navštívili nejstarší zoologickou zahradu v České republice, která byla vybudována již v roce 1919, raritou této zoologické zahrady jsou bezpochyby bílí tygři, somálští osli i mimořádně vzácní zlatí takini. Milovníci květin by si neměli nechat ujít ani návštěvu místní botanické zahrady. Odpočinout si od všech možných starostí se Vám skvěle podaří v centru Babylon. Liberec hotely vyjdou ochotně vstříc přáním i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Hotely Liberec last minute

Liberec hotely můžete vyhledat také v případě, že se rozhodnete pro zhlédnutí některého z divadelních představení městského divadla F. X. Šaldy. Díky internetovému portálu Kamsi.cz se Vám vcelku jednoduše podaří najít hotely v Liberci last minute. Ať už se rozhodnete přijet do Liberce za jakýmkoliv účelem, toto severočeské město na Vás dýchne jedinečnou atmosférou, kterou si budete přát zažít minimálně ještě jednou. Last minute Liberec hotely Vás přesvědčí totiž o tom, že dovolená v České republice může mí také své neopakovatelné kouzlo.

Hotely v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist