Hotely Liberec | Kamsi.cz

Hotely Liberec

Hotely Liberec představují skvělou příležitost pro prožití pohodového prodlouženého víkendu, dovolené i různě dlouhých výletů. Hotely v Liberci rády uvítají rodiny s dětmi, seniory, mladé zamilované páry i různě početné skupiny. Město Liberec láká k návštěvě zejména díky svému malebnému prostředí, nedalekým Jizerským horám, bohaté historii i celou řadou tipů na výlety do okolí města Liberec. Město Liberec se rozprostírá v Liberecké kotlině Žitavské pánve mezi Ještědsko-kozákovským hřbetem jižně a Jizerskými horami severovýchodně a právě tato poloha dodává městu Liberci kouzelnost. Dominantou města Liberec je bezpochyby hora Ještěd, která se vytyčuje nad městem. Liberec hotely se tak stává dobrým výchozím bodem pro zdolání této hory. Na vrcholu se nachází známý televizní vysílač v technickém architektonickém stylu. Vysílač má tvar rotačního hyperboloidu a byl slavnostně otevřen 21. září 1973. V dolní části vysílače je umístěn hotel s restaurací. Na Ještěd se můžete nechat vyvést také lanovkou. V zimním období pak Ještěd nabízí možnost sjezdového lyžování.

Hotely v Liberci

Hotely v Liberci si zamilujete také díky jejich pohostinnosti, kvalitním ubytovacím službám i bohaté wellness nabídce. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes samozřejmostí. Stravovat se můžete v hotelové restauraci či si pochutnat na lahodné kuchyni v některých libereckých restauracích. Na dobrou kávu a zákusek si můžete zajít do některé z libereckých kaváren a cukráren. Mnohé hotely Liberec poskytují klientům možnost relaxace ve vířivce, sauně či při masáži. Některé hotely myslí také na zábavu malých dětí a umožňují jim hraní v dětském koutku. Liberec hotely jsou skvělým výchozím místem pro užití si do sytosti volnočasových aktivit. Za zábavou si můžete zajít do libereckého Centra Babylon, který představuje zábavní a společenský komplex. Pod jednou střechou tak najdete lunapark, zrcadlový labyrint i krytý aquapark. S dětmi se můžete vydat také do třípatrového libereckého DinoParku, kde na Vás čeká řada pohyblivých modelů prehistorických zvířat.

Hotely Liberec last minute

Hotely v Liberci si užijete také v případě, že si naplánujete během pobytu v Liberci výlety do okolí tohoto severočeského města. Přibližně čtyřicet kilometrů od města se nachází město Příchovice, kde můžete navštívit Muzeum Járy Cimrmana. Zároveň můžete vystoupat na maják Járy Cimrmana a pokochat se pohledem na místní malebnou krajinu. Při příležitosti pobytu v Liberci si můžete vyčlenit čas také na návštěvu rozhledny na Tanvaldském Špičáku, na který je možné se pohodlně dostat také lanovkou. Hotely Liberec last minute Vás vyzvou rovněž k návštěvě pohádkového zámku Sychrov. Hotely v Liberci last minute se Vám bude hledat mnohem pohodlněji díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Hotely v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist