Apartmány Liberec | Kamsi.cz

Apartmány Liberec

Rádi byste strávili rodinnou dovolenou v poklidné přírodě Jizerských hor? Apartmány Liberec nabízí jedinečnou možnost pro trávení rodinné dovolené i prodloužených víkendů s kamarády. Do Liberce se můžete vydat také v případě, že byste rádi vyrazili za kulturou nebo sportem. Jizerské hory a v neposlední řadě Liberec si zamilují, jak lyžaři, tak turisté a milovníci cykloturistiky. Symbolem města Liberec je hora Ještěd, na níž najdete také vysílač. Cestu na Ještěd si můžete zpříjemnit lanovkou. Ušetříte si tak síly a energii například na návštěvu liberecké zoologické nebo botanické zahrady. Apartmány v Libereci si mnozí lidé vybírají také pro to, aby mohli relaxovat v aquaparku Babylon. Velmi lákavé jsou zejména sauny, páry, rašelinové zábaly i nejrůznější masáže. Na své si zde přijdou také děti, neboť se budou moci vyřádit na tobogánech. Liberec apartmány Vás zláká také ke zhlédnutí některého z představení divadla F. X. Šaldy nebo Malého divadla Liberec.

Apartmány v Liberci

Apartmány v Liberci jsou velmi žádaným typem ubytování v zimním období především, protože v Jizerských horách najdete bohaté možnosti k lyžování. Do lyžařského areálu Ještěd se můžete dopravit tramvajovou linkou přímo z města Liberec. V tomto lyžařském centru najdete jednu kabinovou lanovku pro 38 osob, dvě čtyřsedačkové a jednu dvousedačkovou lanovku. V lyžařském areálu Ještěd se nachází pět vleků. Atraktivní lyžování nabízí také ski areál Obří sud se snowparkem, dětským vlekem i lyžařskou školou. Apartmány Liberec však nejsou pouze příležitostí pro dovolenou v zimním období, oslavy příchodu Nového roku, pro jarní prázdniny nebo prodloužené víkendy doplněné o zimní radovánky. Od jara do podzimu si můžete vybrat mnohé cyklotrasy se zajímavými turistickými centry. Vydat se tak můžete k zámku Sychrov, k rozvodí moří nebo k Černému jezírku. Liberec apartmány Vás zlákají na procházku k osmnáct metrů vysoké cihlově rozhledně Kopanina, která nabízí nádherné pohledy na Maloskalsko, hřebeny Jizerských hor, Krkonoše i Ještěd. Zajímavé informace o místní přírodě Vám zprostředkuje naučná stezka Rašeliniště Jizerky na horu Bukove.

Apartmány Liberec last minute

Liberec apartmány Vás zaujmou také svými komfortními službami. Na pokojích najdete vlastní sociální zařízení, barevnou televizi, připojení k internetu. Tento typ ubytování velmi často disponuje také kuchyňským koutem vybaveným základním náčiním a kuchyňskými spotřebiči. Apartmány v Liberci last minute jsou vybaveny taky ve většině případů společenskou místností a úschovou sportovního vybavení. Last minute Liberec apartmány se Vám velmi rychle najít také z pohodlí domova prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist