Apartmány Liberec | Kamsi.cz

Apartmány Liberec

Apartmány Liberec nabízí jedinečnou možnost pro prožití prodlouženého víkendu i dovolené v malebném severočeském městě Liberec. Liberec láká k návštěvě, jak jednotlivce, tak rodiny s dětmi i velké skupiny. Svůj podíl na tom má, jak bohatá nabídka ke kulturnímu a sportovnímu vyžití, tak pohádková příroda nedalekých Jizerských hor. Apartmány v Liberci si oblíbíte také kvůli útulnému ubytování. Mnohé liberecké apartmány se mohou pochlubit pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Výjimkou není ani možnost vaření v kuchyňce s jídelním koutem. V apartmánech obvykle najdete také prostor pro úschovu kol, lyží, snowboardů a kočárků. Liberec apartmány si užijete, jak v období horské turistiky a cykloturistiky, tak v období lyžování.

Apartmány v Liberci

Apartmány v Liberci jsou skvělým výchozím bodem pro zdolání hlavního symbolu města Liberec. Tím je bezpochyby hora Ještěd s horským hotelem s televizním vysílačem a krytým vyhlídkovým ochozem. Věž dosahuje výšky 100 metrů a může se pochlubit neobvyklým tvarem hyperbolu. Stavba byla postavena v letech 1966 až 1973 podle návrhu architekta Karla Hubáčka. Pokud si budete chtít výstup na Ještěd zjednodušit, můžete využít dopravy v podobě kabinové lanovky z Liberce – Horního Hanychova. Apartmány Liberec Vás zlákají také k procházce k nejstarším dochovaným stavbám města Liberec, kterými jsou Valdštejnské domky ve Větrné ulici. Valdštejnské domky představují trojici zbylých domů z let 1678, 1680 a 1681. Větrná ulička díky své délce 53,30 m a šířce 3,25 m patří mezi nejkratší a nejužší ulice ve městě. Původně na její jižní straně stávalo pět takových domků a na severní části šest. Původně byly domky částečně roubené a částečně zděné a omítané. Přízemí domků zabírala prostorná světnice s výhledem do dvora. V patře a podkroví pak byly umístěny ložnice a komory. Ačkoliv stavby nesou pojmenování po významném vojevůdci Albertu z Valdštejna, vznikly dlouho po jeho smrti. Jsou vzpomínkou na původní obestavění tehdejšího Novoměstského náměstí, které vzniklo za éry této významné historické osobnosti. Liberec apartmány si užijete také s dětmi, s nimiž můžete navštívit například libereckou zoologickou a botanickou zahradu nebo místní aquapark. Starší děti se skvěle zabaví v zábavně naučném iQparku, kde mohou děti i dospělí experimentovat s několika stovkami interaktivních exponátů ze světa vědy a techniky. Rádi Vás uvítají také v třípatrovém DinoParku s řadou pohyblivých modelů připomínající prehistorická zvířata.

Apartmány Liberec last minute

Apartmány Liberec last minute jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů hledají ubytování pro svou dovolenou, služební cestu či školní výlet tak zvaně na poslední chvíli. I apartmány v Liberci last minute mohou svým hostům nabídnout kvalitní služby v oblasti hotelnictví. Apartmány v Liberci můžete z pohodlí Vašeho domova během krátké chvíle najít prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Liberci vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Liberec ubytování nebo v okolí Liberec jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Liberec preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

liberec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 30
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist