Ubytování Znojmo | Kamsi.cz

Ubytování Znojmo

Znojmo patří k nejmalebnějším městům nejen jižní Moravy, ale také České republiky. Velké oblibě se ubytování Znojmo i samotné Znojemsko těší nejen u českých turistů, ale také u zahraničních hostů. Mnozí z nich se pak do tohoto malebného kraje rádi vrací. Ubytování Znojmo je toho jen důkazem. Těšit se můžete na lahodné znojemské víno, krásnou přírodu i pohádkové historické památky. K vyhlášeným znojemských vinicím patří především vinice Šobes, Staré vinice a Lampelberg i Malovaný sklep v Šatově. Také tato oblast jižní Moravy je protkána vinařskými stezkami, mezi jejich zástupce lze jmenovat naučnou vinici u Moravského sklípku v Šatově. Dalšími lákadly Znojemska jsou také technické i přírodní zajímavosti. Ubytování ve Znojmě láká k návštěvě románské rotundy sv. Kateřiny, která je unikátní památkou pocházející z období Přemyslovců. Vaši pozornost si zaslouží také nejrozsáhlejší komplex středověkých podzemních chodeb ve Znojmě, Znojemský hrad i Jihomoravské muzeum v budově bývalého minoritského kláštera. Znojmo ubytování představuje také ráj pro milovníky cykloturistiky. K nejoblíbenějším cílům výletů na kole patří především zámek ve Vranově nad Dyjí, gotický hrad Bítov i muzeum motocyklů v Lesné.

Ubytování ve Znojmě

Během ubytování ve Znojmě byste si neměli nechat ujít návštěvu Národního parku Podyjí a Přírodního parku Jevišovka. Technicky zaměření návštěvníci určitě uvítají možnost exkurze do elektrárny Vranovské přehrady. Ubytování Znojmo se vyplatí si rezervovat především v období znojemských slavností. Od roku 2005 se ve Znojmě pořádá pravidelně Hudební festival Znojmo, přičemž každý ročník je zaměřen na jiného skladatele. Další hudební událostí je festival Znojmo Jazz Fest a dny folkloru a originálních znojemských vín VOC festival Znojmo. Ke Znojmu neodmyslitelně patří také Znojemské historické vinobraní, které je spojeno s prodejem burčáku i kulturními atrakcemi po celém městě. V neposlední řadě ke Znojmu neodmyslitelně patří také pěstování okurek, které v tomto malebném městě zavedl loucký opat Jiří II. v roce 1571. Znojmo ubytování Vás nezklame ani svými ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém ze znojemských hotelů, penzionů i apartmánů. Majitelé těchto ubytovacích zařízení se snaží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Ubytování Znojmo last minute

Ubytování Znojmo last minute si užijete v jakémkoliv ročním období. Milovníci běžkování si přijdou na své v oblasti Národního parku Podyjí, který je vybaven zajímavými běžkařskými trasami v okolí Vranova nad Dyjí, Lesné, Čížova i Hardeggu. Mnozí návštěvníi neodolají ani výletu do Vídně, která je odtud vzdálena přibližně 75 km. Ubytování Znojmo je skvělou volbou pro rodinné dovolené, prodloužené víkendy, školní výlety i různá soustředění. Ve Znojmě můžete uspořádáat také firemní akce. Ubytování ve Znojmě last minute najdete velmi pohodlně během krátké chvíle také díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

znojmo

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 70
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist