Ubytování Vsetín | Kamsi.cz

Ubytování Vsetín

Ubytování Vsetín představuje jedinečnou příležitost pro prožití rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i různě velkého výletu v malebném prostředí dolní Bečvy. Město Vsetín je považováno za srdce Valašska. Město Vsetín je protkáno bohatou škálou přírodních i regionálních tradic. Ubytování ve Vsetíně láká k pobytu rodiny s dětmi, zamilované páry, jednotlivce i různě velké skupiny. Do Vsetína se můžete vydat v jakémkoliv ročním období a vždy se budete vracet nabiti novou energií. Vsetín ubytování je tou ideální volbou, jak pro letní, tak zimní dovolenou.

Ubytování ve Vsetíně

Ubytování ve Vsetíně Vás nadchne nejen svým okolím, ale také ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Vsetín ubytování nabízí v mnoha případech stravování, takže si můžete pochutnat na místní lahodné kuchyni. Při pobytu ve Vsetíně si určitě nenechejte ujít příležitost k ochutnání místních specialit. Vydáte-li se do Vsetína, určitě si pochutnejte na místních frgálech, valašské kyselici či kontrabáši. Ubytování Vsetín si zamilujete také pro pestrou nabídku výletů. Dominantou města Vsetín je renesanční zámek s hranolovou věží. Navštívit můžete také Muzeum regionu Valašsko a udělat si procházku kolem nejstarších vsetínských staveb, jež najdete na Horním náměstí. Vaší pozornosti by neměl uniknout dům pojmenovaný Maštaliska. Stavba v historii sloužila jako konírna poštovní stanice. Svou architekturou Vás zaujme také v dolním rohu náměstí barokní Stará a v protilehlém rohu novorenesanční Nová radnice. Odpočinout si můžete v městském parku Panská zahrada.

Ubytování Vsetín last minute

Ubytování Vsetín last minute si užijete také v případě, že se rozhodnete ve Vsetíně prožít pár dní s Vašimi dětmi. Milovníci cyklistiky mohou s dětmi projet Cyklostezku Bečva, která vede ze Vsetína do Velkých Karlovic. Stezka je vhodná také na jízdu na in-linech. Spoustu zábavy si užijete ve světě her a poznání Vrtule ve Valašském Meziříčí. Zde si můžete zahrát nejrůznější společenské hry, vyřešit různé hlavolamy, projít si bludiště i si prohlédnout interaktivní výstavu. Ubytování ve Vsetíně můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Ubytování ve Vsetíně last minute poskytuje komfortní ubytování v hotelích, penzionech, ubytování v soukromí i apartmánech. Díky internetovému portálu Kamsi.cz si může během krátké chvíle každý najít typ ubytování, který odpovídá jeho požadavkům.

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

vsetin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 67
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist