Ubytování Uherské Hradiště | Kamsi.cz

Ubytování Uherské Hradiště

Ubytování Uherské Hradiště nabízí skvělou příležitost pro prožití pohodové rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i různě dlouhých výletů. Uherské Hradiště zve k pobytu rodiny s dětmi, seniory i zamilované páry. Ubytování v Uherském Hradišti láká zejména milovníky cimbálové hudby, slováckého folkloru, dobrého vína i překrásných krojů. Do Uherského Hradiště můžete se žáky či studenty přijet také na školní výlet či exkurzi. Uherské Hradiště poskytuje také pohostinné prostředí pro pořádání firemních seminářů, konferencí či různých teambuildingů. Uherské Hradiště ubytování si zamilujete, jak pro krásnou přírodu, tak bohaté volnočasové vyžití. Nadchnou Vás také místní komfortní ubytovací služby.

Ubytování v Uherském Hradišti

Ubytování v Uherském Hradišti si můžete vyhledat z pohodlí domova vyhledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. V jeho portfoliu najdete nabídku na ubytování uherskohradišťských hotelů, penzionů i apartmánů. Mnohá ubytování Uherské Hradiště disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány a ubytování v soukromí jsou obvykle vybaveny také kuchyňkou s jídelnou se základním kuchyňským náčiním. Kočárek či sportovní vybavení si můžete uschovat do úschovny. Uherské Hradiště ubytování si oblíbíte také pro možnost kulturního vyžití. Historické jádro města Uherské Hradiště tvoří Masarykovo náměstí s barokním kostelem sv. Františka Xaverského. Při toulkách tohoto moravského města si určitě nenechejte uniknout prohlídku Staré radnice v Prostřední ulici, Galerie Slováckého muzea a jezuitské koleje. V jezuitské koleji se rozprostírá Slovácké centrum kultury a tradic se stálou expozicí, která návštěvníka blíže seznámí s dějinami Uherského Hradiště. K vidění je zde také interaktivní model města. V patře Slováckého centra kultury a tradic si můžete prohlédnout galerii s unikátní sbírkou obrazů od malíře a grafika Joži Uprky i plastiky jeho bratra Franty Úprky. V dílech Joži Úprky spatříte prvky impresionismu, dekorativního umění a romantizujícího historismu. Milovníky slováckého folkloru zaujme zajisté zejména obraz zachycující atmosféru poutí a lidových slavností.

Ubytování Uherské Hradiště last minute

Ubytování Uherské Hradiště last minute poskytuje jedinečnou příležitost pro dovolenou či prodloužený víkend zejména těm, kteří se rozhodnout hledat ubytování v tomto malebném kraji tak zvaně na poslední chvíli. Také tento typ ubytování nabízí svým hostům komfortní ubytovací služby. Ubytování v Uherském Hradišti Vás zláká také k výletům do okolí města Uherské Hradiště. Navštívit tak můžete například hrad Buchlov, vydat se na túru do Bílých Karpat či si projít vinařské uličky v Mařaticích a ochutnat zde moravská vína. Nedaleko Uherského Hradiště leží obec Staré Město, kde nezapomeňte navštívit památník Velké Moravy. Ubytování v Uherském Hradišti last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená na Moravě má kouzlo, které se vyplatí blíže poznat.

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

uherske-hradiste

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 66
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist