Ubytování Ostrava | Kamsi.cz

Ubytování Ostrava

Ubytování Ostrava nabízí jedinečnou možnost k ubytování, jak pro jednotlivce, tak větší skupiny. Prodloužený víkend či dovolenou zde mohou v příjemné atmosféře prožít rodiny s dětmi, senioři, zamilované páry i různé skupiny škol či firem. V Ostrava ubytování je možné ubytovat také skupiny pro různá soustředění. Město Ostrava je metropolí severní Moravy a třetím největším městem České republiky. Ostrava láká turisty zejména díky prohlídce unikátních industriálních památek. V Ostravě najdete také velmi zajímavou architekturu z neomítnutých cihel a hrázděného zdiva. V Ostravě se nebudete nudit ani v případě volby volnočasových aktivit. Ubytování v Ostravě si užijete také s dětmi. Každé dítě si rádo hraje, a proto není divu, že mnohé rodiny s dětmi či školní skupiny velmi rády zavítají do světa miniatur Miniuni s modely budov významných evropských měst. Toto pozoruhodné muzeum si můžete prohlédnout na výstavišti Černá louka.

Ubytování v Ostravě

Vědět o dobrém ubytování v Ostravě se Vám vyplatí také v případě, že se rozhodnete navštívit ostravskou zoologickou zahradu. Milovníci technici si na své přijdou při návštěvě Stezky technických atraktivit Moravskoslezského kraje. Zavítat tak můžete například do hasičského, technického či hornického muzea. Vaši pozornost si zaslouží také místní pivovar, pěchotní sruby a hornické doly. Ostrava ubytování je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Dolní oblasti Vítkovic, který představuje jedinečnou ukázku technického a technologického areálu průmyslových staveb z první poloviny 19. století. Nadšenci techniky si tak mohou prohlédnout důl Hlubina s vysokými pecemi a koksovnou Vítkovických železáren. Ubytování Ostrava Vás určitě zláká také k prohlídce Slezkoostravského hradu, který je nejstarší dochovanou světskou stavební památkou Ostravy. Tento hrad byl založen polským knížecím a později královským rodem Piastovců. V Slezskoostravském hradu dnes sídlí například muzeum čarodějnic a expozice útrpného práva. V areálu najdete také rozhlední a hradní galerii.

Ubytování Ostrava last minute

Ubytování v Ostravě Vás nadchne také díky kvalitnímu ubytování, příjemnému a ochotnému personálu a rozmanité wellness nabídce. Ubytovat se můžete v některém z ostravských hotelů, penzionů, apartmánů či ubytování v soukromí. Mnohé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Především v apartmánech a v ubytování v soukromí můžete využít k vaření také kuchyňku. Penziony a hotely v Ostravě zvou turisty k ochutnání místní kuchyně. Ubytování Ostrava last minute představuje jedinečnou volbu pro odpočinek také pro ty, kteří z nejrůznějších důvodů hledají ubytování na poslední chvíli. Ubytování v Ostravě last minute se Vám bude mnohem pohodlněji hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

ostrava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 41
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist