Ubytování Jindřichův Hradec | Kamsi.cz

Ubytování Jindřichův Hradec

Ubytování Jindřichův Hradec představuje ideální příležitost pro rodinnou dovolenou nebo prodloužený víkend pro zamilované páry, které velmi rády nabídku ubytování v Jindřichově Hradci využívají.. Jindřichův Hradec svou polohou patří do Jihočeského kraje, který je skutečným rájem zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky a v neposlední řadě návštěvníky historických památek. Ubytování v Jindřichově Hradci Vás zláká k návštěvě místního zámku, který po Pražském hradě a hradu a zámku v Českém Krumlově představuje třetí největší hradní a zámecký komplex v Česku. V zámku na návštěvníky čekají tři prohlídkové trasy. Vystoupat můžete také na Černou věž. K dalším oblíbeným objektům v Jihočeském kraji a v nedaleko Jindřichova Hradce patří Státní zámek Červená Lhota, Státní zámek Dačice, Státní zámek Hluboká nad Vltavou i Státní hrad Landštejn. Jindřichův Hradec ubytování nabízí také možnost romantického zážitku při projížďce na Jindřichohradecké úzkokolejce. V roce 1897 byl zahájen provoz odbočné úzkokolejné dráhy z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice. Tato úzkokolejná trasa je dlouhá 33 km. Druhá úzkokolejná dráha vede do Obrataně a je dlouhá 46 km. V letních měsících jsou zde pravidelně vypravovány výletní parní lokomotivy.

Ubytování v Jindřichově Hradci

K ubytování v Jindřichově Hradci můžete využít komfortně zařízené hotely, penziony i apartmány, které v mnoha případech disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Samozřejmostí je také úschovna kol a prostor pro parkování před ubytováním. Ubytování Jindřichův Hradec Vám umožní strávit dovolenou také v překrásné jihočeské přírodě. K oblíbeným výletním místům patří Jindřišské údolí. Toto místo symbolizuje jedno z nejhezčích a nejromantičtějších údolí Hamerského potoka, který se rozprostírá mezi obcemi Blažejov a Jindřiš. V údolí se můžete kochat také pohledy na mohutná skaliska, balvanové proudy, suťové lesy a kaskádové úseky potoka. Jindřichův Hradec ubytování Vám může posloužit také k návštěvě Vysokého kamene, jenž je nejvyšším bodem České Kanady na Jindřichohradecku. Tento vrchol se rozprostírá přibližně 25 km jihovýchodně od Jindřichova Hradu.

Ubytování Jindřichův Hradec last minute

Ubytování Jindřichův Hradec last minute umožňuje prožít pohodovou dovolenou také rodinám s malými dětmi. S nimi můžete vyrazit do zooparku Na Hrádečku u Jindřichova Hradce nebo do Houbového Parku Ráj Skřítků v Roseči u Jindřichova Hradce. Ubytování Jidřichův Hradec Vás přesvědčí o tom, že dovolená v jižních Čechách si zaslouží Vaši pozornost. Pro snadné vyhledávání ubytování v Jindřichově Hradci last minute můžete použít internetový portál Kamsi.cz.

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jindrichuv-hradec

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 21
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist