Hotely Kutná Hora | Kamsi.cz

Hotely Kutná Hora

Hotely Kutná Hora představují jedinečnou možnost pro prožití prodlouženého víkendu, dovolené i jednodenního výletu s noclehem. Kutná Hora láká k návštěvě tuzemské i zahraniční hosty zejména díky své bohaté historii i komfortním ubytovacím službám. Kutná Hora je dnes jedním z okresních měst Středočeského kraje a také významnou městskou památkovou rezervací, která byla zapsána do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Městu Kutná Hora bývá často také přezdíváno České Athény. V období středověku byla Kutná Hora považována za stříbrnou pokladnici českého království. Hotely v Kutné Hoře Vám umožní z blízka poznat toto v historii významné středočeské město. Rozhodně si při návštěvě Kutné Hory nenechejte ujít prohlídku katedrály sv. Barbory. Již při prvním spatření této nádherné pozdně gotické stavby Vás okouzlí bohatý systém opěrných pilířů s rozmanitou sochařskou výzdobou. V interiéru katedrály sv. Barbory Vás ochromí také věnec kaplí za hlavním oltářem i vitrážová okna s náměty z české i kutnohorské historie. V chrámu sv. Barbory se pořádají také noční prohlídky. Pokud chcete prožít něco nevšedního, určitě si nenechejte tuto příležitost uniknout. Kutná Hora hotely Vás zláká také k návštěvě katedrály Nanebevzetí Panny Marie, která je dílem věhlasného architekta barokní gotiky Jana Blažeje Santiniho. V podzemí kaple je umístěna věhlasná kostnice s mimořádnou výzdobou. Bizarně vypadající lustr složený ze všech kostí lidského těla, erb rodu Schwarzenberků i dekorace z lidských lopatek a kyčlí však zaujme každého návštěvníka.

Hotely v Kutné Hoře

Hotely v Kutné Hoře Vás nadchnou také svou pohostinností, komfortními ubytovacími službami a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. K relaxaci můžete využít také některých z nabízených wellness služeb. Odpočinout si tak můžete například v hotelovém bazénu, sauně, při masáži nebo při procházce k Českému muzeu stříbra. Součástí muzea je také středověký stříbrný důl, kde se dovíte cenné informace o tom, jak se v Kutné Hoře v historii těžilo stříbro. Královskou mincovnu si můžete prohlédnout ve Vlašském dvoře, kde se od roku 1300, tedy v období od vlády Václava II. z rodu Přemyslovců, razily pražské groše. Největšího rozmachu pak těžba stříbra v Kutné Hoře dosáhla za Vladislava II. Jagellonského. Hotely Kutná Hora Vás přesvědčí také o tom, že Kutná Hora nabízí také gastronomické zážitky, které můžete zažít v některé z místních kaváren, cukráren či restaurací. Pochutnat si tak budete moci, jak na dobových specialitách, tak moderní kuchyni. Kutná Hora hotely tak lákají k pobytu, jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry či seniory. Do Kutné Hory také velmi rády zavítají školy všech různých stupňů na školní výlet.

Hotely Kutná Hora last minute

Hotely Kutná Hora se těší velké oblibě turistů také díky bohatým možnostem k výletům do okolí Kutné Hory. K nejlákavějším turistickým cílům bezpochyby náleží zámek Kačina, zámek Vetrusy, zámek Žleby, klášter Sázava i Kolínská řepařská dráha. Hotely Kutná Hora last minute jsou zejména skvělou volbou pro ty, kteří plánují prožít dovolenou v tuzemsku tak zvaně na poslední chvíli. Díky internetovému portálu Kamsi.cz naleznete vhodné hotely v Kutné Hoře last minute odpovídající Vašim představám.

Hotely v Kutnohorsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Kutná Hora ubytování nebo v okolí Kutná Hora jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Kutná Hora preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

kutna-hora

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 994
okres_id: 29
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist