Penziony Teplice | Kamsi.cz

Penziony Teplice

Penziony Teplice představují jedinečnou příležitost pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend plný wellness procedur i různých výletů za krásami tohoto lázeňského města. Město Teplice jsou nejstarším lázeňským městem v České republice a jedněmi z nejstarších lázní také v Evropě. Penziony v Teplicích Vám umožní prožít Váš volný čas v krásné přírodě v údolí mezi Českým středohořím a hřebeny Krušných hor. Teplicím bývá často přezdíváno „malá Paříž“. V tomto severočeském městě se můžete procházet v parcích, zahradách, posadit se na lavičku u kašen i se kochat výstavnými lázeňskými budovami. Teplice penziony Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami, pohostinstvím a ochotným personálem. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu.

Penziony v Teplicích

Mnohé penziony v Teplicích nabízí také wellness služby. Odpočinout si můžete v sauně, vířivce nebo během masáže. Stravovat se můžete v místních restauracích. Penziony Teplice jsou také skvělým výchozím bodem pro procházku k Zámeckému náměstí s morovým sloupem od Matyáše Bernarda Brauna. Vaši návštěvu si určitě zaslouží také teplický zámek s muzejními expozicemi. Na divadelní představení můžete zavítat do Krušnohorského divadla, které bylo postaveno ve 20. letech minulého století ve stylu mezi secesí a modernou. Teplice penziony si oblíbily také rodiny s dětmi, které rády zavítají do teplického aquaparku a užijí si tak vodních radovánek na tobogánu. Pro malé děti je zde připraveno brouzdaliště se skluzavkou. Dospělí pak ocení zejména možnost sauny s venkovním ochlazovacím bazénkem. K relaxaci můžete využít také venkovní saunu a parní lázeň.

Penziony Teplice last minute

Penziony Teplice last minute jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají ubytování pro svou dovolenou či prodloužený víkend tak zvaně na poslední chvíli. Také tento typ ubytování nabízí klientům ty nejkvalitnější ubytovací služby. Pomocí internetového portálu Kamsi.cz se Vám podaří mnohem snáze a rychleji najít penziony v Teplicích last minute, které budou odpovídat přesně požadavkům Vaší náročnosti na ubytování. Teplice penziony stejně jako samotné město Teplice Vás přesvědčí o tom, že také tato část republiky si zaslouží, abyste zde prožili Vaši tuzemskou rekreaci.

Penziony v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Teplice ubytování nebo v okolí Teplice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Teplice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

teplice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id: 62
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist