Levné ubytování Mikulov | Kamsi.cz

Levné ubytování Mikulov

Toužíte již delší dobu po klidné dovolené doplněné o výlety na zajímavá turistická místa? Levné ubytování Mikulov Vám rádo toto přání splní. Mikulov patří k nejoblíbenějším lokalitám jižní Moravy i celé České republiky. V Mikulově si přijdou na své, jak milovníci cykloturistiky, tak dobrého vína a historických pamětihodností. Mikulov si zamilujete také pro její malebnost, neboť tato obec se rozprostírá na výběžcích Pálavy a je obklopena vinicemi. S vínem se v Mikulově setkáte na každém kroku, v malebných historických uličkách i na zámku. Levné ubytování v Mikulově Vás vyzve k návštěvě barokního zámku, který je dominantou Mikulova. Zhlédnout zde můžete nejrozsáhlejší domácí expozici vinařství a vinohradnictví s unikátním obřím vinným sudem. Vaši pozornost si zaslouží také obrazová galerie připomínající rod Dietrichsteinů, kteří v Mikulově dlouhá století pobývali, zámecká knihovna a expozice Římané a Germáni v kraji pod Pálavou. Mikulov levné ubytování je také skvělou příležitostí pro exkurzi do Dietrichsteinské hrobky nebo za památkami mikulovské židovské komunity.

Levné ubytování v Mikulově

Levné ubytování v Mikulově přímo vybízí k procházce na Svatý kopeček, který je jedním z kopců Pálavských vrchů a který je také jednou z nejvýraznějších přírodních dominant Mikulova. Svatý kopeček byl pro bohatý výskyt chráněných a vzácných druhů rostlin a živočichů prohlášen za přírodní rezervaci. Zaslouženou odměnou po výšlapu na jeho vrchol je poutní kostel sv. Šebestiána, zvonice a Boží hrob, ke kterému vede křížová cesta. Mikulov levné ubytování si domácí i zahraniční hosté volí také pro možnost vystoupat na Kozí hrádek, který se odedávna podílel na strategické kontrole cest spojujících Brno s Vídní. Kozí hrádek tak zabezpečoval bezpečnost hranic. Dnes slouží jako volně přístupné odpočinkové centrum. Cestou zpátky na levné ubytování Mikulov se můžete zastavit na náměstí a vyfotografovat se u mnoha zajímavých historických budov. Mnohé domy na náměstí pochází z období renesance a byly na náměstí postaveny v polovině 17. století. K nejvýznamnějším stavbám patří dům U Rytířů se sgrafitovou výzdobou s biblickými a antickými výjevy, tzv. kanovnický dům, sousoší Nejsvětější trojice z let 1723 – 1724 i kašna s alegorickou sochou Pomony s rohem hojnosti a štítem s rodovým znakem Dietrichsteinů.

Levné ubytování Mikulov last minute

Levné ubytování Mikulov last minute představuje ideální volbu pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend, školní výlety i nejrůznější exkurze. Od jara do podzimu můžete využít možnosti cykloturistiky a vydat se tak například po Lichtensteinské stezce do Lednice nebo se projet po Mikulovské vinařské stezce. Levné ubytování v Mikulově Vám umožní prožít aktivně Váš volný čas a načerpat tak novou energii. Levné ubytování v Mikulově last minute Vás přesvědčí o tom, že jižní Morava si Vaši pozornost zaslouží.

Levné ubytování v Krušných horách, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Mikulov ubytování nebo v okolí Mikulov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mikulov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mikulov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist