Apartmány Mikulov | Kamsi.cz

Apartmány Mikulov

Apartmány Mikulov nabízí jedinečnou možnost, jak si vychutnat pobyt v malebném prostředí jižní Moravy. Město Mikulov učaruje hned při prvním kontaktu všechny, kteří milují českou historii, přírodu i aktivní odpočinek. Do Mikulova stejně jako do sousedního Lednicko – valtického areálu můžete přijet za pěší turistikou i za cykloturistikou. V neposlední řadě je Mikulov vyhledáván pro místní vinařskou tradici. Apartmány v Mikulově jsou skvělou volbou pro rodinnou dovolenou, prodloužené víkendy, školní výlety a exkurze i firemní školení, teambuildingy a konference. Mikulov apartmány si zamilujete také pro jejich komfortní ubytovací služby. Mikulovské apartmány disponují pohodlnými pokoji, koupelnami se sociálním zařízením, připojením k internetu, úschovou sportovního vybavení i kuchyňským koutem s jídelnou. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a večery zpestřit ve vyhlášených mikulovských vinárnách.

Apartmány v Mikulově

Apartmány v Mikulově lákají tuzemské i zahraniční hosty také díky zajímavým turistickým místům. Město Mikulov Vás učaruje zejména svým jedinečným panoramatem se siluetou zámku a Kozího hrádku mezi vápencovými bradly Turoldu a Svatého kopečku. Město Mikulov se může pochlubit cenným sakrálním i architektonickými památkami. Chloubou města je nejen renesanční náměstí, ale také židovská čtvrť v podzámčí. Mikulov apartmány Vás zlákají k návštěvě místního zámku, který v současnosti slouží jako Regionální muzeum v Mikulově. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost k návštěvě zámeckého sklepa s obřím sudem a výstavu Římané a Germáni v kraji pod Pálavou. Apartmány Mikulov zvou také k prohlídce Dietrichsteinské hrobky, židovských památek se synagogou, židovským hřbitovem i mikví – židovskými lázněmi. K historii města Mikulov patří také novokřtěnci, více se o jejich působení v Mikulově dovíte během procházky po naučné stezce Po stopách novokřtěnců.

Apartmány Mikulov last minute

Apartmány Mikulov last minute jsou také výhodným výchozím místem pro procházky na Svatý kopeček, který je známý pro svůj bohatý výskyt chráněných a vzácných druhů rostlin a živočichů. Svatý kopeček byl vyhlášen přírodní rezervací. Na vrchol Svatého kopečku vede křížová cesta. Odměnou za vystoupání na vrchol Svatého kopečku pro Vás bude poutní kaple sv. Šebestiána, zvonic i Boží hrob. Apartmány v Mikulovějsou hojně vyhledávány také cyklisty, kteří se rádi projedou na kole po cyklostezce z Mikulova kolem Pálavských vrchů nebo po stezce Lednicko – valtický areál. Také turistická trasa Pavlov – Mikulov je velmi oblíbená. Trasa vede přes Pavlov, Dívčí hrady, Sirotčí hrádek, Turold až zpět do Mikulova a je dlouhá přibližně 11 km. Apartmány v Mikulově last minute se vyplatí rezervovat také v období pořádání Pálavského vinobraní.

Apartmány v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Mikulov ubytování nebo v okolí Mikulov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Mikulov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

mikulov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist