Ubytování v soukromí Františkovy Lázně | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Františkovy Lázně

Ubytování v soukromí Františkovy Lázně nabízí jedinečnou příležitost pro prožití dovolené či prodlouženého víkendu v jednom z nejvýznamnějších českých lázeňských měst. Františkovy Lázně se mohou pochlubit bohatou historií i lázeňskou tradicí. Lázeňské prameny Františkových Lázní byly známé již ve středověku. Místní kyselka se totiž donášela do Chebu a prodávala se jako stolní voda. Nejvýznamnější lázeňské prameny Františkových Lázní nesou název Františkův a Luisin. Lázeňské pavilony, kde oba prameny vyvěrají, jsou patřičně považovány za chloubu Františkových Lázní. Františkovy Lázně ubytování v soukromí Vám umožní blíže poznat město i lázně, které založil císař František I. v roce 1793. Na konec 18. století dává vzpomenout také klasicistní a empírová architektura. Ubytování v soukromí Františkovy Lázně jsou oblíbené také pro své komfortní ubytovací služby.

Ubytování v soukromí ve Františkových Lázních

Ubytování v soukromí ve Františkových Lázních disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K dispozici je ve většině případů také kuchyňka s jídelním koutem, kde je možné připravit si rychlé občerstvení. Ke stravování můžete samozřejmě využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na skutečně lahodné gastronomii. Ubytování v soukromí Františkovy Lázně umožňuje milovníkům sportu uschovat si v úschově jejich sportovní vybavení a mladým rodinám s dětmi také kočárky. Pobyt ve Františkových Lázních si můžete zpestřit nejrůznějšími masážemi, koupelemi a zábaly. Velmi oblíbeným způsobem odpočinku je zejména aroma masáž, pobyt ve vířivé koupeli s perličkou i parafínový zábal rukou. Františkovy Lázně ubytování v soukromí se nachází nedaleko Aquafora, který nabízí rovněž skvělou příležitost pro relaxaci. Váš volný čas si můžete zpestřit odpočinkem v příjemně teplé vodě v bazénech, vířivkách i na tobogánech. V Aquaforu najdete také vodní jeskyně a smíšenou finskou saunu. Aquaforum je otevřeno každý den od devíti hodin ráno do večerních devíti hodin.

Ubytování v soukromí Františkovy Lázně last minute

Ubytování v soukromí Františkovy Lázně last minute Vás vyzvou také k procházce plastice malého chlapečka s rybou. Tato socha symbolizuje plodnost a váže se k ní pověst, která praví, každá žena, jež se dotkne palcem levé nohy sochy, do roka otěhotní. Originál sochy si můžete prohlédnout v Městském muzeu. Socha je dílem sochaře Adolfa Mayerla. Ubytování v soukromí ve Františkových Lázních představují také skvělý výchozí bod pro výlety do okolí Františkových Lázní. Vaší pozornosti by určitě neměly uniknout vyhlídkové věže Salingburg a rozhledna u restaurace Zámeček. Vaši návštěvu si určitě zaslouží také Motýlí dům v Žirovicích, ve kterém najdete tropický skleník s řadou exotických motýlů. Rozhodně si nenechejte ujít ani možnost procházky v přírodní rezervaci Soos, kde na Vás čekají rozlehlé rašeliniště s jezírky, naučná stezka, geologický park i muzeum pravěkých zvířat. Ubytování v soukromí ve Františkových Lázních last minute Vám umožní prožití pohodovou dovolenou i prodloužený víkend.

Ubytování v soukromí v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Františkovy Lázně ubytování nebo v okolí Františkovy Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Františkovy Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

frantiskovy-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist