Penziony Františkovy Lázně | Kamsi.cz

Penziony Františkovy Lázně

Penziony Františkovy Lázně nabízí ideální příležitost k odpočinku po celý kalendářní rok. Prožít zde můžete rodinnou dovolenou, romantický prodloužený víkend i ozdravný lázeňský pobyt. Penziony ve Františkových Lázních se těší velké oblibě nejen díky rozmanitým a komfortním ubytovacím službám, ale také díky jedinečnému historickému rázu města i krásné okolní přírodě. Ubytovat se můžete v některém z místních penzionů, které disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na domácí i zahraniční kuchyni. Františkovy Lázně penziony Vám umožní navštívit první slatinné lázně na světě. Místní léčivé prameny mají blahodárné účinky na srdeční choroby, nemoci trávicího ústrojí, kožní, gynekologické i onkologické nemoci i onemocnění oběhové soustavy. Františkovy Lázně používají k léčbě nejmodernější metody medicíny.

Penziony ve Františkových Lázních

Penziony ve Františkových Lázních jsou skvělou příležitostí, jak prožít pár dní v prostředí, které patřilo k oblíbeným místům slavného hudebního skladatele Beethovena. Z Beethovenova františkolázeňského pobytu se dochovalo několik dopisů. K nejznámějším patří dopis s datací 9. srpna 1812 psaný nakladatelům Breitkopfovi a Härtelovi. Ve svém dopisu si stěžuje na únavu z léčebných procedur i pochmurné listopadové počasí. Penziony Františkovy Lázně lákají také k procházce lázeňských a dalších historických staveb. K těm nejvyhledávanějším patří Motýlí dům, Zpívající fontána i budova Plynových lázní s neoklasicistní kolonádou. Prostor před kolonádou hlídají sfingy. Ve Františkových Lázních najdete také divadlo Boženy Němcové a vyfotografovat se u Meteorologického sloupu. Františkovy Lázně penziony jsou také skvělým výchozím bodem pro návštěvu okolí Františkových Lázní. Vaši pozornost si tak bezpochyby zaslouží hrad Loket, zámek Kynžvart, Františkánský klášter v Chebu i hrad a zámek Bečov.

Penziony Františkovy Lázně last minute

Penziony Františkovy Lázně last minute poskytuje také skvělou příležitost pro relaxaci ve světě vody a relaxace Aquaforum i kulturních zážitků v místním divadle, muzeu, galerií i tanečních kaváren. Penziony ve Františkových Lázních Vás zaujmou také svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Penziony ve Františkových Lázních last minute se Vám podaří najít během krátké chvíle díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Františkovy Lázně ubytování nebo v okolí Františkovy Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Františkovy Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

frantiskovy-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist