Apartmány Boží Dar | Kamsi.cz

Apartmány Boží Dar

Hledáte-li pro Vaši dovolenou destinaci v České republice, kde nebude tak zvaně hlava na hlavě, pak apartmány Boží Dar a celkově Krušné hory jsou tou skvělou volbou právě pro Vás. Na své si na Božím Daru přijdou, jak milovníci zimních, tak letních sportů. V zimě využijete bezpochyby některé z místních sjezdovek nebo běžkařských tras. Léto na Božím Daru je pak to pravé ořechové pro milovníky cykloturistiky i horské turistiky. Poznáním okolí Božího Daru Vás budou provázet zajímavé naučné stezky, muzea i místní památky. Apartmány na Božím Daru lákají k návštěvě rozhledny Klínovec, která se rozprostírá na nejvyšším vrcholu Krušných hor. Nezapomenutelným zážitkem při návštěvě Božího Daru se pro Vás stane rovněž procházka naučnou stezkou Božídarské rašeliniště. Rozhodnete-li se strávit v Krušných horách školní výlet, školu v přírodě či firemní akce, neměla by ve Vašem plánu chybět exkurze do národní kulturní památky Důl Mauritius. Boží Dar apartmány jsou v předvánočním čase ideálním výchozím bodem, odkud se vydat na Ježíškovu cestu a k Ježíškově poště. Malé i větší děti a v neposlední řadě dospělí mohou z Ježíškovy pošty poslat dopis se svými tajnými přáními k Vánocům.

Apartmány na Božím Daru

Apartmány na Božím Daru Vás nadchnou také svými ubytovacími možnostmi, které se snaží vyjít vstříc všem typům návštěvníků. Těšit se můžete na útulně zařízené pokoje, jejichž součástí je vlastní sociální zařízení, barevná televize, připojení k internetu i možnost využití kuchyňského koutu vybaveného minimálně základními kuchyňskými spotřebiči a nádobím. Před apartmány Boží Dar najdete také prostor k zaparkování. Mnohá tato ubytovací zařízení jsou vybavena také zamykatelnou úschovou kol či lyží. Boží Dar apartmány jsou skvělou volbou, jak zamilované páry i početnější skupiny. Prostor k relaxaci zde najdou také rodiny s dětmi. Boží Dar apartmány nabízí také možnost k uspořádání rodinných oslav, firemních seminářů či sportovních soustředění.

Apartmány Boží Dar last minute

Boží Dar apartmány se v mnoha případech nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských areálů. Místní sjezdovky jsou velmi vhodné, jak pro zdatné lyžaře, tak začátečníky, rodiny s dětmi a náročné lyžaře. Božídarské ski areály jsou vybaveny půjčovnami lyžařského vybavení, lyžařskými školami i občerstvením. K zimním radovánkám můžete využít skiareál Novako, ski areál Klínovec i ski areál Fichtelberg – Kurort Oberwiesenthal nacházející se v sousedním Německu. Apartmány na Božím Daru last minute jsou umístěny jen několik metrů od lyžařského areálu Neklid, který disponuje pěti sjezdovkami různých obtížností. Milovníci snowboardingu se plně vyřádí ve skvěle vybaveném snowparku. Last minute Boží Dar apartmány Vás plně přesvědčí o tom, že dovolená v Krušných horách si zaslouží Vaši pozornost.

Apartmány v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Boží Dar ubytování nebo v okolí Boží Dar jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Boží Dar preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

bozi-dar

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist