Penziony Kroměříž | Kamsi.cz

Penziony Kroměříž

Penziony Kroměříž představují jedinečnou příležitost pro prožití rodinné dovolené, prodlouženého víkendu i jednodenního výletu s noclehem. Penziony v Kroměříži zvou, jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry a v neposlední řadě také seniory. Město Kroměříž i jeho okolí zaujme zejména ty, kteří se rádi zajímají o českou historii a rádi přitom navštěvují památky, ale také ty, kteří mají rádi cykloturistiku a pěší turistiku. Město Kroměříž je jedním z okresních měst ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě a rozprostírá se při jižním konci Hornomoravského úvalu a současně rovněž jižního cípu úrodné Hané.

Penziony v Kroměříži

Kroměříž penziony zaujmou také svou pohostinností, komfortními ubytovacími službami a ochotným personálem. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu jsou dnes považovány za samozřejmost. Mnohé penziony v Kroměříži nabízí také možnost odpočinku v bazénu, sauně či během masáže. Stravovat se můžete často buď přímo v penzionu formou polopenze, nebo v některé z kroměřížských restaurací. Penziony Kroměříž jsou často vyhledávány zejména proto, že se nachází nedaleko kroměřížského Arcibiskupského zámku s Podzámeckou a Květnou zahradou, který byl v roce 1998 zapsán na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Zámek v historii sloužil jako letní rezidence olomouckých arcibiskupů a rozhodně byste při jeho návštěvě neměli vynechat prohlídku rozsáhlé obrazárny a knihovny. V pozdně renesanční Květné zahradě Vás rozhodně zaujme rotunda s Focaultovým kyvadlem a 244 m dlouhá kolonáda se sochami antických bohů. Nechybí ani dvě bludiště a palmový skleník.

Penziony Kroměříž last minute

Mnozí turisté si penziony Kroměříž last minute si vybírají právě město Kroměříž pro svou relaxaci také díky Arcibiskupským vinným sklepům, neboť tak mohou spojit návštěvu města s ochutnáním lahodného vína. Sklepy si můžete projít buď samostatně, nebo s průvodcem. Penziony v Kroměříži můžete využít také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu nedalekého zámku v Chropyni, muzea košíků v Morkovicích, nejvyššího bodu Chřibů Brda či Skanzenu lidové architektury v Rimicích. Penziony v Kroměříži last minute se Vám podaří během krátké chvíle pohodlně najít prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Penziony v Kroměříži vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Kroměříž ubytování nebo v okolí Kroměříž jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Kroměříž preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

kromeriz

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 28
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist