Hotely Kroměříž | Kamsi.cz

Hotely Kroměříž

Hotely Kroměříž představují jedinečnou příležitost pro ty, kteří rádi pobývají na Moravě a mají rádi českou historii. Město Kroměříž totiž zejména v devatenáctém století patřilo k městům, ve kterém zasedal říšský sněm během revolučních let 1848 – 1849. Město Kroměříž se rozprostírá ve Zlínském kraji a jedním z okresních měst. V městě Kroměříži si budete připadat jako v řeckých Athénách, neboť také zde se můžete procházet mezi antickými sloupy a kochat se pohledem na krásnou zahradu. Není proti divu, že se městu Kroměříži přezdívá moravské Athény. Hotely v Kroměříži jsou skvělým výchozím bodem pro návštěvu této Květné zahrady, která byla v roce 1998 zapsána do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Květná zahrada je ve stylu pozdní renesance. Projít se můžete také barokní Podzámeckou zahradou. Kroměříž hotely Vás zláká také k prohlídce místního zámku, který sloužil po staletí jako letní rezidence olomouckých arcibiskupů. Svou pozornost určitě během návštěvy zámku věnujte obrazárně a knihovně.

Hotely v Kroměříži

Součástí kroměřížského parku jsou také Arcibiskupské vinné sklepy, které si můžete prohlédnout, buď sami, nebo v rámci komentované prohlídky s průvodcem. Součástí je samozřejmě také ochutnávka. Také v tomto případě Vám určitě přijdou vhod hotely v Kroměříži, které Vám umožní bezstarostně užít si tento zážitek. Pobyt v Kroměříži můžete spojit také s prohlídkou Biskupské mincovny, která je jedinou dochovanou mincovnou na celé Moravě. Kroměřiž hotely Vás přesvědčí, že také okolí města Kroměříže si zaslouží Vaši pozornost, neboť celý kroměřížský region je protkán nejen bohatou historií, ale také jedinečnými místy pro odpočinek. Rozhodně si nenechejte ujít návštěvu zámku v Chropyni, Holešov s důmyslným systémem vodních nádrží, kostelem Nanebevzetí Panny Marie či pomník připomínající napoleonské války. Jedinečný výhled na Hostýnské vrchy budete mít z rozhledny stojící na vrcholku Hostýna, kam můžete přijít po Křížové cestě architekta Dušana Jurkoviče. Hotely Kroměříž tak nabízí jedinečnou možnost pro týdenní dovolené, prodloužené víkendy i jednodenní výlety s noclehem.

Hotely Kroměříž last minute

Hotely v Kroměříži Vás rozhodně nezklamou ani svými ubytovacími službami a pohostinstvím. Ubytovat se můžete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K relaxaci můžete využít některých z nabízených wellness služeb a odpočinout si tak v hotelovém bazénu, sauně či při masáži. Ke stravování můžete využít místní restaurace. Typy na hotely Kroměříž last minute přijdou vhod zejména těm, kteří plánují dovolenou v České republice tak zvaně na poslední chvíli. Díky internetovému portálu Kamsi.cz pak najdete hotely v Kroměříži last minute během okamžiku tak zvaně na poslední chvíli.

Hotely v Kroměříži vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Kroměříž ubytování nebo v okolí Kroměříž jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Kroměříž preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

kromeriz

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 28
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist