Ubytování v soukromí Vrchlabí | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Vrchlabí

Ubytování v soukromí Vrchlabí představuje ideální příležitost pro strávení aktivní dovolené i pro příjemný odpočinek v krásné krkonošské přírodě. Tomu českému městu ležícímu v severní části Královéhradeckého kraje bývá označováno jako Vstupní brána Krkonoš. Společně s Krnovem pak patří k nejvýznamnějším centrům varhanářství. Nad městem Vrchlabí se vypíná hora Žalý, která nabízí jedinečné podmínky pro lyžování i horskou turistiku. Ubytování v soukromí ve Vrchlabí láká také k lyžování ve ski areálu Kněžický vrch, který se nachází ani ne půl kilometru od historického centra Vrchlabí. Na lyžaře zde čekají moderně upravené sjezdovky. Z Kněžického vrchu se můžete kochat krásným výhledem na krkonošská panoramata. Ski areál Kněžický vrch disponuje dvěma lanovýma drahami, čtyřsedačkovou odpojitelnou lanovkou Garaveta Golden i třísedačkovou lanovkou. K oblíbeným lyžařskému areálu patří také ski areál Herlíkovice. Vrchlabí ubytování v soukromí si však užijete také v jiném než zimním období.

Ubytování v soukromí ve Vrchlabí

Ubytování v soukromí ve Vrchlabí slibuje také hezké okamžiky díky bohaté nabídce nejrůznějších výletů do okolí. Pokud patříte k milovníkům historie, pak Vás potěší skutečnost, že nedaleko Vrchlabí se nachází zámek a hospitál Kuks, hrad Pecka i dělostřelecká tvrz Stachelberg. Na vrchu Žalý můžete navštívit rozhlednu. Na své si zde přijdou také milovníci horské turistiky a cykloturistiky. K oblíbeným turistickým cílům patří zejména hora Sněžka, Mumlavský vodopád i Rychtovy boudy. Ubytování v soukromí Vrchlabí láká také milovníky lázeňství. Lázeňské procedury i architekturu si můžete vychutnat v nedalekých Jánských Lázních. Vrchlabí ubytování v soukromí můžete využít také v období pořádání vrchlabských promenádních koncertů, výstav či Vrchlabských pivních slavností, které se konají vždy druhou sobotu v měsíci srpnu. Stávají se tak skvělou příležitostí pro prožití letní dovolené v okolí krkonošské přírody.

Ubytování v soukromí Vrchlabí last minute

Vrchlabí ubytování v soukromí Vás nadchne také svou pohostinností a komfortním zařízením. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ubytování v soukromí v Jablonci nad Nisou last minute je vybaveno také kuchyňským koutem a uzamykatelnou úschovnou. Před ubytováním najdete parkoviště. Město Vrchlabí je ideálním prostředím nejen pro rodinnou dovolenou, ale také prodloužené víkendy ve dvou, sportovní soustředění či školní výlety nebo firemní akce. Last minute Vrchlabí ubytování v soukromí najdete vcelku pohodlně na internetu díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vrchlabí ubytování nebo v okolí Vrchlabí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vrchlabí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

vrchlabi

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist