Apartmány Vrchlabí | Kamsi.cz

Apartmány Vrchlabí

Město Vrchlabí bývá označováno jako Vstupní brána Krkonoš a díky svému malebnému kouzlu se řadí k velmi vyhledávaným krkonošským lokalitám. Není proto divu, že právě apartmány Vrchlabí patří k velmi oblíbeným typům ubytování. Na své si ve Vrchlabí přijdou, jak milovníci české historie, tak sportovně založení návštěvníci. Zajímavou podívanou slibuje zejména bývalý klášter augustiánů s kostelem sv. Augustina postavený začátkem 18. století. Dnes v tomto objektu najdete expozici Krkonošského muzea. Historickou vzpomínkou na doby minulé jsou zejména čtyři štítové domy, které jsou odkazem na původní městskou zástavbu. Apartmány ve Vrchlabí jsou také skvělým výchozím bodem pro výlety po horských hřebenech a horskou cyklistiku. Lákavým cílem je zejména rozhledna Žalý, Emina skála nebo zámek Jilemnice. Vrchlabí apartmány jsou vyhledávány také v období vrchlabských promenádních koncertů, výstav či Vrchlabských pivních slavností. Tato slavnost se koná vždy druhou sobotu v měsíci srpnu a nabízí tak jedinečnou příležitost pro prezentaci deseti pivovarů a následnou ochutnávku lahodného piva.

Apartmány ve Vrchlabí

Apartmány ve Vrchlabí nabízí také velmi dobré podmínky pro milovníky lyžování. Necelý půl kilometr od historického centra Vrchlabí najdete ski areál Kněžický vrch, který disponuje dvěma vleky a jednou lanovou dráhou. Tento lyžařský areál je vhodný, jak začátečníky, tak pro rodiny s dětmi. Na své si zde samozřejmě přijdou také zdatní lyžaři. Pro běžkaře jsou každoročně upravovány tratě Benecka a Míseček. Skiareál Herlíkovice vyhledávají nejen sjezdaři, ale také snowboardisté. Apartmány Vrchlabí si zamilujete také díky jejich dědičné pohostinnosti a komfortnímu zařízení. Těšit se tak můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Před ubytováním najdete parkoviště a využít můžete také úschovny kol, lyží a dětských kočárků. Mnohé Vrchlabí apartmány disponují také kuchyňským koutem. Ke stravování můžete využít také některé z místních restaurací.

Apartmány Vrchlabí last minute

Nedaleko Vrchlabí apartmány se rozprostírají také Jánské Lázně, které jsou proslulé zejména léčbou dětské obrny. V Dolním Dvoře najdete Zvonkohru, která hraje každý den vždy v 10:00 a 17:00. Pro každé roční období je typické jiné čtyři melodie a na Vánoce pak samotná série. Apartmány ve Vrchlabí last minute tak poskytují jedinečnou možnost pro ubytování rodin s dětmi, párů i větší skupin. Prožít zde můžete také například oslavy Silvestra a příchod Nového roku nebo některé z jiných českých svátků. Internetový portál Kamsi.cz Vám pomůže najít last minute Vrchlabí apartmány i tak zvaně na poslední chvíli.

Apartmány v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vrchlabí ubytování nebo v okolí Vrchlabí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vrchlabí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

vrchlabi

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist