Penziony Rokytnice nad Jizerou | Kamsi.cz

Penziony Rokytnice nad Jizerou

Penziony Rokytnice nad Jizerou splní požadavky všech zájemců o letní i zimní dovolenou. Horskou destinaci Rokytnici nad Jizerou si velmi rády vybírají také školy pro pořádání škol v přírodě, lyžařské výcviky i školní výlety. Rokytnice nad Jizerou je také velmi oblíbeným místem pro pořádání firemních večírků a nejrůznějších akcí. Toto malebné krkonošské město Vás zaujme na první pohled romantickými pohledy na místní panoramata Lysé hory i Kotle. V zimním období jsou penziony v Rokytnici nad Jizerou vyhledávány především kvůli moderně zařízeným ski areálům. Velmi populární je zejména ski areál s lanovou drahou Lysá hora, která měří 2 198 metrů a je díky své délce druhou nejdelší v České republice. Perlou ski areálů v Rokytnici nad Jizerou je čtyřsedačková lanová dráha vedoucí do nadmořské výšky 1 315 metrů. Originální je tato lanová dráha tím, že vede na nástupní místo na běžeckou Krkonošskou magistrálu, odkud se mohou také běžkaři vydat například k mohyle běžců Hanče a Vrbaty a na Horní Mísečky. Rokytnice nad Jizerou penziony jsou velmi často vyhledávány však také díky rozmanité nabídce k letním aktivitám.

Penziony v Rokytnici nad Jizerou

Cykloturistika i pěší turistika jsou často důvody, proč se ročně rozhodnou Češi i zahraniční hosté pro dovolenou v této oblasti Krkonoš. Penziony v Rokytnici nad Jizerou jsou skvělým výchozím bodem pro poznání krkonošské přírody. Rokytnice nad Jizerou se může pochlubit výhodnou polohou, odkud není daleko do okolních lokalit, jako jsou např. Harrachov, Kořenov, Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou nebo Benecko. Odměnou za náročné stoupání do kopců i prudké sjezdy jsou cyklistům nezapomenutelné pohledy na kouzelná panoramata krkonošských hor. Na kole se můžete vydat například na zříceninu hradu Nístějka, rozhlednu Štěpánku i okolo horských chalup. Penziony Rokytnice nad Jizerou si zaslouží Vaši pozornost díky komfortně zařízeným pokojům, které disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V mnohých penzionech je možné stravování formou snídaní nebo polopenzí. Těšit se můžete na tradiční českou kuchyni. V centru Rokytnice nad Jizerou najdete také sportovní halu, tenisové kurty, kuželnu, bowling i diskotéky. Rokytnice nad Jizerou penziony jsou umístěny rovněž nedaleko lyžařských center.

Penziony Rokytnice nad Jizerou last minute

Horské penziony v Rokytnici nad Jizerou nabízí ideální ubytování pro vyznavače zimních i letních sportů, ale i pro ty, kteří touží po troše klidu v krásné přírodě. V Rokytnici nad Jizerou se Vám podaří velmi pohodlně a rychle najít také ubytování na poslední chvíli, stačí, když budete hledat prostřednictvím last minute Rokytnice nad Jizerou a internetového portálu Kamsi.cz. Ani v případě využití tohoto typu ubytování se nemusíte obávat, že byste byli ochuzeni o nadstandardně vybavené pokoje a apartmány. Také penziony v Rokytnici nad Jizerou last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice může mít svůj půvab.

Penziony v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Rokytnice nad Jizerou ubytování nebo v okolí Rokytnice nad Jizerou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Rokytnice nad Jizerou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

rokytnice-nad-jizerou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist