Levné ubytování Jánské Lázně | Kamsi.cz

Levné ubytování Jánské Lázně

Levné ubytování Jánské Lázně představují ideální volbu pro dovolenou a prodloužený víkend zejména pro ty, kteří touží po pár dnech klidu, avšak rádi by je prožili alespoň trochu aktivně. Jánské Lázně jsou oblíbeným horským městem, rekreačním střediskem a zároveň jediným lázeňským městem na české straně Krkonoš. Jánské Lázně se těší také světovým ohlasům díky léčbě dětské obrny a nemocem pohybového ústrojí. Levné ubytování v Jánských Lázních nabízí ideální příležitost k lázeňským procedurám, procházkám ke kolonádám i řadě jiných zajímavých turistických cílů. Dominantou Jánských Lázní je secesní lázeňská kolonáda z roku 1893 i pseudogotický kostel Sv. Jana Křtitele z roku 1885. Jánské Lázně levné ubytování Vás zláká také k výletům do okolí tohoto lázeňského města. Rozhodně byste si neměli nechat ujít výšlap na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Místní dále doporučují procházku k pramenu Labe a Pančavskému vodopádu.

Levné ubytování v Jánských Lázních

Levné ubytování v Jánských Lázních si užijete také v případě, že patříte k milovníkům cykloturistiky. Zajímavou podívanou na vrcholky Krkonoš slibuje Černá hora. Na ni vede lanovka, která umožňuje cyklistům i turistům ušetřit si síly a projet se tak bez vyčerpání po 1. Krkonošské cyklistické naučné stezce. Tato cyklostezka je dlouhá 16 km a vede po lesních cestách Černé a Světlé hory. I odtud se můžete kochat pohledem na Sněžku. Levné ubytování Jánské Lázně je hojně vyhledáváno také milovníky lyžování. K těmto účelům slouží skiareál Černá hora. Běžkaři si přijdou na své na pravidelně strojově upravovaných padesátikilometrových dlouhých tratích. Trochu adrenalinu zažijete při sáňkování na 3,5 km dlouhé „Černohorské sáňkařské cestě“. Jánské Lázně levné ubytování Vás nezklame ani svými komfortními ubytovacími službami. Ubytovat se můžete v některém z místních hotelů, penzionů nebo apartmánů.

Levné ubytování Jánské Lázně last minute

Levné ubytování Jánské Lázně last minute se nachází v bezprostřední blízkosti Aquacentra s bazénem a vířivkami plněnými termální minerální vodou. V areálu Aquacentra si můžete užít také pobytu ve finské a parní sauně, vodní clony, podvodní sopky, protiproudy i masážní a perličkové lůžka. Z areálu se pak můžete kochat pohledem na krásu Jánských Lázní. Ať už se rozhodnete pro levné ubytování v Jánských Lázních v jakémkoliv ročním období, vždy se budete domů vracet plni nové energie. Levné ubytování v Jánských Lázních last minute Vám pomůže z pohodlí domova najít internetový portál Kamsi.cz.

Levné ubytování v Krkonoších, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist