Hotely Jánské Lázně | Kamsi.cz

Hotely Jánské Lázně

Hotely Jánské Lázně stejně jako samotné město Jánské Lázně tvoří pomyslnou bránu do nejvyšších hor České republiky Krkonoš. Město Jánské Lázně se nachází v nadmořské výšce 616 – 1299 m. n. m. a umožňuje tak prožít dovolenou či prodloužený víkend aktivně i odpočinout si od každodenních starostí v krásné přírodě. Hotely v Jánských Lázních umožní každému hostovi najít vyplnění volných dnů podle jejich přání a potřeb. Těšit se můžete na návštěvu Národního parku Krkonoše, zimní radovánky v nejbližších lyžařských střediscích i lákavá turistická místa v okolí Jánských Lázní. V neposlední řadě můžete Jánské Lázně hotely vyhledat k účelu lázeňských pobytů a léčby onemocnění nervové soustavy, nemocem pohybového aparátu, dýchacího ústrojí, onkologických onemocnění, poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí. Jánské Lázně se zaměřují také na léčbu dětské obezity.

Hotely v Jánských Lázních

Hotely v Jánských Lázních můžete využít také k naplánování výletů do okolí Jánských Lázní. K lákavým turistickým cílům v okolí Jánských Lázní bezpochyby patří středověký Obří důl – Kovárna, o němž pochází první zmínky již z 15. století. Od počátku 17. Století až do roku 1876 se v dolu těžila měď a další cenné kovy. Dnes důl umožňuje návštěvníkům zhlédnout zařízení a nástroje, s nimiž středověcí horníci těžili rudu. Dalším dolem, kde se těžila v historii ruda, je Důl Jana Švermy – Žacléř. V tomto dolu se těžila ruda v letech 1953 – 1993, od roku 1999 je důl zpřístupněn veřejnosti. Hotely Jánské Lázně jsou skvělým výchozím bodem také pro procházku k pramenu řeky Úpa. Z Jánských Lázní se můžete vydat také na vrchol hory Sněžky, do ZOO Safari Dvůr Králové nebo do barokního hospitalu Kuks. Milovníky pamětihodností nadchne určitě také možnost návštěvy nedalekého hradu Pecka. Jánské Lázně hotely Vás nadchnou také svými ubytovacími službami. Těšit se můžete na útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, možností k připojení k internetu i barevnou televizí. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Některé z hotelů nabízí také možnost využití wellness a bazénu během pobytu zdarma. V Jánských Lázních najdete také multifunkční halu pro tenis, volejbal, fotbal a jiné míčové hry.

Hotely Jánské Lázně last minute

Některé Hotely Jánské Lázně last minute nabízí také možnost ubytování v apartmánech s plně vybavenou kuchyňkou, kde najdete sporák, chladničku, mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici. Hotely v Jánských Lázních představují jedinečnou volbu pro rodinnou dovolenou, odpočinkový lázeňský pobyt, prodloužené víkendy i různé výlety. Do Jánských Lázní rády zavítají také školy v přírodě. Uspořádat zde můžete také firemní konference nebo různé teambuildingy. Hotely v Jánských Lázních last minute splní Vaše tajná přání o pohodové dovolené v okolí Krkonoš.

Hotely v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist