Apartmány Jánské Lázně | Kamsi.cz

Apartmány Jánské Lázně

Apartmány Jánské Lázně představují jedinečnou příležitost k prožití lázeňského pobytu i rodinné dovolené. Jánské Lázně jsou také ideální lokalitou pro strávení prodlouženého víkendu. Jánské Lázně jsou oblíbeným horským městem, rekreačním střediskem i jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Apartmány v Jánských Lázních umožňují tuzemským i zahraničním hostům prožít volný čas v Jánských Lázních aktivně i relaxačně. Váš pobyt v Jánských Lázních mohou vyplnit procházky k secesní lázeňské Kolonádě, která byla postavena v roce 1893 a je dílem vídeňského architekta Petra Paula Branga. Kolonáda byla postavena významným trutnovským stavitelem Janem Blažkem. Dnes se Kolonáda používá mimo jiné k tanečním večerům i hudebním vystoupením. Přes den Kolonáda slouží jako kavárna. Jánské Lázně apartmány Vás zlákají také vycházkou k navštívení rozhledny na Černé hoře s lanovou dráhou, která vede přímo z centra obce. Z rozhledny budete mít nádherné výhledy na krkonošské vrcholy i Podkrkonoší.

Apartmány v Jánských Lázních

Apartmány v Jánských Lázních je možné využít také k zimní dovolené a užít si tak lyžování ve skiareálu Černá hora, který tvoří součást největšího českého lyžařského resortu – SkiResortu Černá Hora – Pec. Sjezdovky v Jánských Lázních jsou vhodné, jak pro náročné lyžaře, tak pro rodiny s dětmi. Pro začátečníky jsou vhodné sjezdové tratě „cvičný luk“. Pro běžkaře jsou zde pravidelně strojově upravovány bílé stopy s rozsahem až 50 km. Milovníci sáňkování by si neměli nechat ujít 3,5 km dlouhou Černohorskou sáňkařskou cestu. Apartmány Jánské Lázně Vás vyzvou také k výletům do okolí tohoto malebného krkonošského města. K nejlákavějším turistickým cílům v okolí Jánských Lázní patří zejména barokní hospitál Kuks včetně unikátního farmaceutického muzea. V Kuksu si určitě nevynechejte ani procházku k Braunovu Betlému, který byl v roce 2001vyhlášen národní kulturní památkou. Dalšími obdivuhodnými pamětihodnostmi v okolí Jánských Lázní je také hrad Pecka, lesní hrádek Aichelburg a zámek Karlova Koruna. S dětmi se můžete vydat také do ZOO Safari Dvůr Králové. Zapomenout bychom neměli ani na krkonošskou přírodu a udělat si čas na výšlap na nejvyšší českou horu Sněžku nebo procházku k pramenu Labe. Jánské Lázně apartmány můžete využít také k ochutnání místních lázeňských pramenů. Jánské Lázně se zaměřují na léčbu dětské obrny.

Apartmány Jánské Lázně last minute

Apartmány Jánské Lázně last minute si užijete, ať už se do Jánských Lázní vydáte v jakémkoliv ročním období. Město Jánské Lázně je ideálním místem pro aktivní dovolenou s dovolenou plnou odpočinku v lázeňském prostředí. Apartmány v Jánských Lázních Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Apartmány disponují pokoji, vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu, úschovou kol u i kuchyní s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Typy na apartmány v Jánských Lázních můžete hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Janské Lázně ubytování nebo v okolí Janské Lázně jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Janské Lázně preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

janske-lazne

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist