Apartmány Jablonec nad Nisou | Kamsi.cz

Apartmány Jablonec nad Nisou

Rádi byste vyrazili na dovolenou do Jizerských hor a rádi byste si rezervovali apartmány Jablonec nad Nisou? Tento typ ubytování umožňuje zákazníkům prožít dovolenou, ale i prodloužené víkendy v naprostém soukromí. Pokoje jsou ve většině případů vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány v Jablonci nad Nisou nabízí také možnost úschovy sportovního vybavení, využití kuchyňského koutu a parkovacích prostor. Do Jablonce nad Nisou se můžete vydat, jak v létě, tak v zimě. V zimě si zde přijdou na své milovníci zimních sportů. Jedinečné podmínky pro lyžování nabízí v bezprostřední blízkosti Jablonce nad Nisou zejména ski areál Bižu, sportovní areál Severák a ski aréna Jizerky, která propojuje ski areál Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov a disponuje tak 17,6 km sjezdovek, 21 vleky, 1 lanovou dráhou a 3 sunkid pohyblivými koberci. Jablonec nad Nisou apartmány naplní očekávání také milovníků běžek. Jizerské hory totiž protíná Jizerská magistrála, která umožňuje nejen sportování, ale také kochání se romantickými panoramaty Jizerských hor.

Apartmány v Jablonci nad Nisou

Apartmány v Jablonci nad Nisou si však rozhodně rezervujte také v jiném ročním období než v zimě. Samotný Jablonec nad Nisou i jeho okolí se totiž může pochlubit pestrou možností turistických cílů, sportovního vyžití i relaxačních zařízení. V Jablonci nad Nisou se nachází muzeum hraček, které naplní očekávání zejména malých dětí, ale také jejich rodičů. Rozhodně byste si neměli nechat ujít návštěvu pohádkového hradu Frýdlant, muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou nebo procházku k rozhledně Bamberk. Svou krásou Vás uchvátí také vodopády Jedlové nebo naučná stezka po stopách druhé světové války. Apartmány Jablonec nad Nisou si ke svému odpočinku vybírají rovněž milovníci cykloturistiky. Ti odvážnější si užívají jízdy na kole v bike parku Ještěd v Liberci nebo v bike parku Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. V Jizerských horách najdete také inline stezky. Jablonec nad Nisou apartmány si užijete také v případě, že se do tohoto malebného jizerského města vydáte jen tak za relaxací. Odpočinout si můžete například v plaveckém bazénu v Jablonci nad Nisou nebo na bobové dráze v Janově nad Nisou.

Apartmány Jablonec nad Nisou last minute

Jablonec nad Nisou apartmány láká také k projížďce ozubnicovou tratí vedoucí z Tanvaldu přes Kořenov do Harrachova. V bývalé železniční stanici Kořenov najdete také muzeum ozubnicové dráhy. Apartmány v Jablonci nad Nisou last minute se Vám podaří vcelku rychle a pohodlně najít prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Zároveň Vás Last minute Jablonec nad Nisou apartmány přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice umí pohladit po duši.

Apartmány v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jablonec nad Nisou ubytování nebo v okolí Jablonec nad Nisou jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jablonec nad Nisou preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

jablonec-nad-nisou

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id: 18
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist