Hotely Harrachov | Kamsi.cz

Hotely Harrachov

Krkonošské město Harrachov, známé to horské letovisko i hotely Harrachov představují ideální místo k letní i zimní dovolené. Harrachov najdeme na mapě pod Čertovou horou v údolí říčky Mumlavy. Název města Harrachov je odvozen od hraběcího rodu Harrachů. Díky tomuto rodu byly do Harrachova přivezeny první lyže, což dalo pomyslný základ tomu, aby se toto malebné krkonošské město stalo lyžařským centrem. Harrachov proslul také tím, že se zde od roku 1923 konají závody ve skocích na lyžích, kdy jsou během závodů téměř všechny hotely v Harrachově obsazené skokany a jejich fanoušky. Milovníkům sportu se při vyslovení názvu Harrachov vybaví určitě nevyšší lyžařský můstek na světě, který byl pojmenován jako mamutí můstek K-185. Hotely v Harrachově umožňují milovníkům zimních sportů zalyžovat si v moderním ski areálu Harrachov a.s., který v zimním období provozuje dvě čtyřsedačkové lanovky a jeden lyžařský vlek. Harrachov hotely v zimním období jsou skvělým místem pro strávení rodinné dovolené i zpříjemnění vánočních a jarních prázdnin Vašich dětí.

Hotely v Harrachově

Hotely Harrachov nabízí v letním období turistům bohaté možnosti k výletům. Na své si zde přijdou, jak milovníci vysokohorské turistiky, tak ti, kteří rádi pobývají na čerstvém vzduchu. Celé území Krkonoš včetně Harrachova je protkáno velmi dobře značenými turistickými a cykloturistickými trasami. Hotely v Harrachově lákají k vycházce k Mumlavskému vodopádu nebo k prameni Labe či k návštěvě druhé nejstarší sklárny v Čechách nacházející se v Novosadu u Harrachova. Harrachov hotely jsou zařízeny tak, aby splňovaly veškerá přání svých zákazníků. Těšit se tedy můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Určitě byste si neměli nechat ujít ani lahodnou krkonošskou kuchyni. Jen stěží si lze představit gastronomii Krkonoš bez houbového kuby, krkonošské kyselice či harrachovské bašty připravené z variace knedlíků, zelí, vepřové pečené, uzené kýty a kachny.

Hotely Harrachov last minute

Hotely v Harrachově a ubytování v nich najdete díky internetovému portálu Kamsi.cz velmi pohodlně a rychle také na poslední chvíli. Ubytovat se tak můžete v některém z harrachovských penzionů, hotelů i horských chat. Last minute Harrachov hotely jsou skvělou volbou ke strávení dovolené, ať už se rozhodnete do Krkonoš vydat v jakémkoliv ročním období. Vždy se můžete těšit nejen na krásnou přírodu, ale také komfortně zařízené hotely v Harrachově last minute. Dovolená v Harrachově se tak i nečekaně může stát jedinečným způsobem, jak načerpat novou energii do každodenního pracovního a školního shonu.

Hotely v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Harrachov ubytování nebo v okolí Harrachov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Harrachov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

harrachov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist