Penziony Karlovy Vary | Kamsi.cz

Penziony Karlovy Vary

Penziony Karlovy Vary jsou skvělou příležitostí pro prožití dovolené i prodlouženého víkendu v kouzelném prostředí lázeňského města. Karlovy Vary se rozprostírají v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře. Karlovy Vary jsou největším a nejnavštěvovanějším lázeňským městem České republiky. Město bylo vystavěno za vlády Karla IV. Penziony v Karlových Varech nabízí také možnost lázeňských léčeb, procedur a wellness služeb. Lázně Karlovy Vary se zaměřují na léčbu onemocnění zažívacího ústrojí, poruch látkových výměn, diabetu, dny, obezity i chorob pohybového ústrojí apod. K léčbě se používají termální koupele, pitné kúry i moderní metody jako kryoterapie, floating či laserová terapie. V neposlední řadě jsou Karlovy Vary penziony hojně vyhledávány v období pořádání kulturních a sportovních událostí. K nejpopulárnějším kulturním akcím v Karlových Varech patří Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Prostředí Karlových Varů bylo v minulosti využito také k natáčení známých filmů, mezi nimiž lze jako zástupce jmenovat film James Bond: Casiono Royal.

Penziony v Karlových Varech

Penziony v Karlových Varech umožňují svým hostům blíže se seznámit také s mezinárodně proslulými tradicemi. Kromě lázní a Mezinárodního filmového festivalu se Karlovy Vary proslavily také sklářskou výrobou, výrobou lázeňských oplatků i likéru Becherovka. Penziony Karlovy Vary Vás vyzvou k procházce karlovarských pramenů i kolonád. Nejteplejším a nejvydatnějším karlovarským pramenem je pramen Vřídlo, který je schopný vytrysknout až do výšky 12 m. Během jedné minuty umí tento pramen vychrlit až 2 000 litrů termominerální vody o teplotě 72 °C a 5 000 litrů oxidu uhličitého. Pramen Vřídlo obklopuje Vřídelní kolonáda, která byla postavena v roce 1975 a je denně otevřena od 6 do 19 hodin. Volně si zde můžete nabrat vřídelní vodu. Karlovy Vary penziony můžete využít také k exkurzi vřídelního podzemí Vřídla. Za cíl procházky si můžete rovněž stanovit Mlýnskou kolonádu, rozhledu Dianu nebo Lázeňské lesy.

Penziony Karlovy Vary last minute

Penziony Karlovy Vary last minute a jejich okolí je obklopeno také mnoha zajímavými výletními cíli. K těm nejlákavějším patří bezpochyby hrad Loket, Svatošské skály, Boží Dar a Klášterec nad Ohří. Penziony v Karlových Varech Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít například restauraci Poštovní Dvůr na okraji lázeňské zóny. Pochutnáte si zde na českých i mezinárodních specialitách. Penziony v Karlových Varech last minute Vás přesvědčí o tom, že není potřeba vždy cestovat dlouhé hodiny za kulturou a pamětihodnostmi do zahraničí. Krásnou dovolenou můžete strávit také v Karlovarském kraji!

Penziony v Karlových Varech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Karlovy Vary ubytování nebo v okolí Karlovy Vary jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Karlovy Vary preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

karlovy-vary

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 23
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist