Hotely Karlovy Vary | Kamsi.cz

Hotely Karlovy Vary

Hotely Karlovy Vary umožňují prožít dovolenou či prodloužený víkend v malebném lázeňském městě, které nabízí jedinečnou příležitost pro léčení jaterních i střevních chorob, kulturní vyžití i výlety do okolí Karlových Varů. Pobyt v Karlových Varech můžete využít také k procházkám ke kolonádám a místním pramenů. Ve městě najdeme celkem pět kolonád, které jsou skutečným architektonickým skvostem. Jako jejich zástupce lze jmenovat Tržní kolonádu, která byla postavena v letech 1882 – 1883 podle projektů slavných vídeňských architektů Exnera a Helmera v prostoru historického tržiště pod Zámeckou věží. Tržní kolonáda se může pochlubit architekturou ve švýcarském stylu. Hotely v Karlových Varech lákají také k procházce k osmibokému dřevěnému sloupovému Altánu pramene Svoboda, Vřídelní kolonádě i Altánu Aloise Kleina. Město Karlovy Vary však neproslulo pouze lázeňstvím, ale také sklářským a potravinářským průmyslem. Česká karlovarská firma Moser a.s. se zaměřuje na produkci bezolovnatého křišťálu. Sklárna pravidelně prezentuje své nové kolekce na veletrzích ve Frankfurtu, Miláně nebo na přehlídce designu Maison & Objet v Paříži. Při pobytu v Karlových Varech byste si neměli nechat ujít příležitost ochutnat likér Becherovka, produkty z minerálních vod nebo Karlovarské oplatky. Karlovy Vary hotely jsou hojně vyhledávány také v období pořádání nejrůznějších kulturních akcí. K těm nejoblíbenějším patří bezpochyby Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka. Každoročně se v Karlových Varech během Filmového festivalu uděluje také velká cena „Křišťálový glóbus“.

Hotely v Karlových Varech

Karlovy Vary hotely lákají rovněž k návštěvě Sklářské huti, která Vás seznámí s karlovarskou výrobou skla. Pozornost se vyplatí věnovat také exkurzní trase do podzemí Vřídla či do podzemních prostor kostela sv. Máří Magdalény. Hotely v Karlových Varech zvou také k výletům do okolí Karlových Varů. K velmi oblíbeným výletním místům patří státní hrad a zámek Bečov nad Teplou, který se může pochlubit relikviářem svatého Maura z počátku 13. století. Hodnota tohoto relikviáře dosahuje ceny korunovačních klenotů. Milovníky českých pamětihodností určitě nenechá spát ani hrad Loket nad Ohří nebo Klášter premonstrátů Teplá. Hotely Karlovy Vary můžete využít také k návštěvě Mariánských Lázní a Františkových Lázní. Na kole nebo pěšky se můžete vydat také na Svatošské skály nebo Andělskou horu.

Hotely Karlovy Vary last minute

Hotely Karlovy Vary last minute si užijete také v případě, že patříte k milovníkům vyhlídkových míst. K vyhledávaným cílům vycházek lázeňských hostů od nepaměti patří tak zvaná Goethova vyhlídka i rozhledna Bučina nad Kyselkou. Hotely v Karlových Varech Vás nadchnou také svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít restaurace místních hotelů a penzionů. Hotely v Karlových Varech last minute Vás přesvědčí o tom, že z dovolené v Karlových Varech se budete vracet plni pozitivních dojmů a nové energie.

Hotely v Karlových Varech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Karlovy Vary ubytování nebo v okolí Karlovy Vary jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Karlovy Vary preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

karlovy-vary

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 23
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist