Apartmány Karlovy Vary | Kamsi.cz

Apartmány Karlovy Vary

Apartmány Karlovy Vary umožňují domácím i zahraničním hostům poznat z blízka lázeňské město Karlovy Vary. Karlovy Vary jsou nejen významným lázeňským střediskem, ale také městem se známým sklářským a potravinářským průmyslem. K výrobě karlovarského porcelánu se používají ložiska kaolínů, které se v Karlových Varech těží. Karlovy Vary se nachází nedaleko zalesněné oblasti CHKO Slavkovský les a vojenského újezdu Hradiště. Okolí Karlových Varů je známo nejen krásnou přírodou, ale také bohatými minerálními nálezy. Karlovarské lázně jsou využívány zejména pro nemoci zažívacího a pohybového ústrojí a poruchy látkové přeměny. Apartmány v Karlových Varech můžete využít k návštěvě místních lázní se širokou nabídkou wellness programů i jednotlivých procedur. Karlovy Vary apartmány si oblíbíte také díky pořádání známých kulturních akcí. K nejvýznamnějším karlovarským událostem patří především Mezinárodní Filmový Festival, Karlovarský folklórní festival, festival klasické hudby na počest skladatele Antonína Dvořáka Dvořákův karlovarský podzim i mezinárodní hudební festival Jazzfest.

Apartmány v Karlových Varech

Apartmány v Karlových Varech můžete využít k procházkám k rozhlednám a vyhlídkovým místům v Karlových Varech. Především Goethova vyhlídka láká k romantickým procházkám v Karlových Varech. Goethova vyhlídka byla dostavěna v roce 1889, nahoru vede 165 schodů a vystoupáte do výšky 34 m. Ke Goethově vyhlídce se dostanete po Gogolově stezce nebo můžete přijet na zastávku Hůrky a odtud se vydat pěšky. Apartmány Karlovy Vary jsou také skvělou příležitostí pro procházky k místním kolonádám. Nejvydatnějším a nejproslulejším zdrojem minerální vody je Vřídlo ve Vřídelní kolonádě. Vřídlo je rovněž považováno za symbol Karlových Varů. Karlovy Vary se v současnosti mohou pochlubit pěti lázeňskými kolonádami. Karlovarská voda je veřejnosti přístupná v 15 pramenech. Karlovy Vary apartmány jsou také skvělým výchozím místem k návštěvě Muzea Karlovy Vary, Galerie umění Karlovy Vary i Jan Becher muzeum. Poslední jmenované muzeum je věnováno nejslavnějšímu bylinnému likéru Becherovce. Během prohlídky nahlédnete do výrobních sklepních prostor, dovíte se o historii Becherovky, o její výrobě i skladování. Vstupné zahrnuje rovněž degustaci becherovky.

Apartmány Karlovy Vary last minute

Apartmány Karlovy Vary last minute můžete využít také k výletům do okolí Karlových Varů. Krásné výhledy do přírody a romantickou atmosféru slibují zejména Svatošské skály i Andělská hora. Pokud patříte k milovníkům české historie, pak byste si neměli nechat ujít prohlídku hradu Loket nad Ohří, Bečov nad Teplou a klášteru premonstrátů Teplá. Apartmány v Karlových Varech Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Apartmány v Karlových Varech last minute disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé apartmány jsou vybaveny také kuchyňskou s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Karlovy Vary jsou rozhodně místem, které si zaslouží Vaši pozornost, proto neváhejte a udělejte si ve Vašem kalendáři prostor pro jeho návštěvu!

Apartmány v Karlových Varech vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Karlovy Vary ubytování nebo v okolí Karlovy Vary jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Karlovy Vary preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

karlovy-vary

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 23
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist